Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
pomysl_na_biznes.jpeg
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Arek na ilu degustatorUFF bo nas jeno cfaj sztuken kobita co piątego wychyla :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Arek na ilu degustatorUFF bo nas jeno cfaj sztuken kobita co piątego wychyla :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Na 3 chlopa i 3 kobity przy stole :decayed: a to wczesna godzina :kox: a finladnia sie leje zrobie foto kielonoe chyba z 10cm wysokie :kox:

Opublikowano

No ja zupe tankuje wchodzi jak herbatkJe :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
No ja zupe tankuje wchodzi jak herbatkJe :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Zdrówko kierowniku!

Opublikowano
Jeszcze będzie R8 kiedyś, więc może uda się pokazać :kox:

Nie będziesz sam, ja też wpadam Ibizą.

Dojazd masz tutaj na mapce:

http://img839.imageshack.us/img839/467/5dzw.jpg

Ja będe jechał z okolic Aquaparku, więc jak stąd mniej więcej jesteś to się spotkamy po drodze.

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

ma ktoś VAGa? Tylko u mnie KKL chyba nie podejdzie. Nic się nie dzieje w sumie, ale chcę sprawdzić, jaki kabelek kupić i czy wszystko bangla.

Niech ktoś zabierze kabelek. Zabiorę lapka to można się u mnie podłączyć. Mam VCDS Lite.

ja wpadne saabem 9-5 co by pokazać , może ktoś byłby chetny do kupienia :)

Opublikowano

Bęc! Albo ciach babke w piach a teściowo w klatkJe piersiowo! :polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Bry Pany z wieczora, potrzebuje kogoś ogarniętego w temacie odżywek i siłki. Cena nie gra roli, poszedł zakład i muszę i wyrobić z tematem

Opublikowano

Dużo tu takich. Kwestia czego potrzebujesz i czego oczekujesz.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
Bry Pany z wieczora, potrzebuje kogoś ogarniętego w temacie odżywek i siłki. Cena nie gra roli, poszedł zakład i muszę i wyrobić z tematem

Zapraszam na PW

Opublikowano
:hi: kto dziś będzie? :decayed:
Opublikowano

ja będę :hi:

Opublikowano

ja tez

Opublikowano
Bry Pany z wieczora, potrzebuje kogoś ogarniętego w temacie odżywek i siłki. Cena nie gra roli, poszedł zakład i muszę i wyrobić z tematem

Proponuję trzy tabletki metki dla poprawy sylwetki:decayed:

Opublikowano

Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Opublikowano
Bry Pany z wieczora, potrzebuje kogoś ogarniętego w temacie odżywek i siłki. Cena nie gra roli, poszedł zakład i muszę i wyrobić z tematem

mój znajomy ma punkt w magnoli , jak coś to może pomóc

:hi:

Opublikowano
Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Karol ja 96 kg ważę. Ja już nie mam po co masy robić. Chciałem na zimę trochę się wziąć za siebie bo wtedy mam więcej czasu i dlugimi wieczorami miałbym co robić.

Opublikowano
Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Karol ja 96 kg ważę. Ja już nie mam po co masy robić. Chciałem na zimę trochę się wziąć za siebie bo wtedy mam więcej czasu i dlugimi wieczorami miałbym co robić.

ta 96 jak ja mam tyle na szafie...... Wejdz na wage bez felg od audi

Opublikowano
Żeby rzeźbić trzeba mieć z czego.... szymek... masę rób stejkami :decayed:

---------- Post dopisany at 11:49 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

:hi: kto dziś będzie? :decayed:

mnie nie ma... mam spotkanie z v-ce prezesem expandera (gamoń z wawy jedzie) :grin:... coś chcą pedały :decayed:

Karol ja 96 kg ważę. Ja już nie mam po co masy robić. Chciałem na zimę trochę się wziąć za siebie bo wtedy mam więcej czasu i dlugimi wieczorami miałbym co robić.

ta 96 jak ja mam tyle na szafie...... Wejdz na wage bez felg od audi

Dobra przywozisz wagę na spot i ważymy różnica między tym co podałem a stanem faktycznym liczymy w litrach wódki którą będę musiał postawić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.