Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Twoje nazwisko nikt nie wystawi ponieważ nie jesteś pracownikiem firmy. Teraz tego pilnują ale i tak rynek odsprzedaży kart jest zapełniony.Jeden mój znajomy wchodził na kartę innego znajomego dopóki nie sprawdzili go na basenie i wyszła chryja.

Wystawi... tylko wtedy nie płacisz 80zł tylko 200zł :wink: co i tak się opłaca jeśli jesteś aktywny sportowo :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: i już weekend wziąłem wolne sprawy trza pozałatwiać te oszołomy w rs serwis za cztery wkręty plastykowe trzymające osłone silnika z przodu jak jest nadkole chcą 60zł komplet na aledrogo30 zł :facepalm:
Opublikowano
:hi: i już weekend wziąłem wolne sprawy trza pozałatwiać te oszołomy w rs serwis za cztery wkręty plastykowe trzymające osłone silnika z przodu jak jest nadkole chcą 60zł komplet na aledrogo30 zł :facepalm:

a w aso audi lub skoda pytales ?

Opublikowano
Co sądzicie o takich felgach do A4 B5 czarnego koloru Felgi aluminiowe AUDI 5x112 7,5x17 ET56 (3481870253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w ori kolorze albo pomalowane na biało ?

Lipa wzór, lipa rozmiar, lipa ET... jak już szukasz to męskie rozmiary :decayed:

Opublikowano

Rozglądam się za 17' Co byś poleciał z 17' jakiś przykład ;d ?

Opublikowano
Rozglądam się za 17' Co byś poleciał z 17' jakiś przykład ;d ?

Te 17" da się przełknąć...ale żeby chociaż 8j, a 8.5j przód i 9j tył byłby lux :kox: a wzór to zależny od budżetu :wink:

Opublikowano

budżet tak żeby z oponami wyszło z 2 tys ;>

Opublikowano

Na Twoje nazwisko nikt nie wystawi ponieważ nie jesteś pracownikiem firmy. Teraz tego pilnują ale i tak rynek odsprzedaży kart jest zapełniony.Jeden mój znajomy wchodził na kartę innego znajomego dopóki nie sprawdzili go na basenie i wyszła chryja.

Wystawi... tylko wtedy nie płacisz 80zł tylko 200zł :wink: co i tak się opłaca jeśli jesteś aktywny sportowo :wink:

ale ja mówię o kwocie 80zł :wink:

Opublikowano
budżet tak żeby z oponami wyszło z 2 tys ;>

W tej kwocie kupujesz meskie 18.

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Mam do sprzedania 18", ale 2500 zł, bo nowe opony przód i na 2 sezony tył :whistling: Winterwheels z A8.

Opublikowano
:hi: dzisiaj synek był 1 dzień w żłobku ryczał godzinę...

da radę :decayed: Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi :kwasny:

Dajesz młodemu coś na odpornośc.

Opublikowano
:hi: dzisiaj synek był 1 dzień w żłobku ryczał godzinę...

da radę :decayed: Ja z moim właśnie wróciłem z luxmedu i jest zakatorzyny... już coś łapie ale w porę go luknąłem w weekend postawię go na nogi :kwasny:

Dajesz młodemu coś na odpornośc.

tak coś tam dostaje. Pewnie znowu jakieś chore dziecko ktoś przyprowadził :facepalm: nic na chwilę obecną sam katar więc wypędzę go przez weekend...

Opublikowano
  • Autor
Co sądzicie o takich felgach do A4 B5 czarnego koloru Felgi aluminiowe AUDI 5x112 7,5x17 ET56 (3481870253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. w ori kolorze albo pomalowane na biało ?

Mam w dobrej cenie 17` z S6 plus. Dla Ciebie cena 650pln bez opon :wink: Aktualnie sa czerwone ale będą białe na dniach :decayed:

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Duds nie zalega u Ciebie jakiś głośnik prawy przedni ? Dzisiaj wycharczałem mojego chyba już do końca :kwasny:

Opublikowano

Zalega, z auta o przebiegu 25 tys. mil :decayed:

Opublikowano

Mam w dobrej cenie 17` z S6 plus. Dla Ciebie cena 650pln bez opon :wink: Aktualnie sa czerwone ale będą białe na dniach :decayed:

:cry:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

A ty Arku co na kolacje do M ??

Opublikowano

A ty Arku co na kolacje do M ??

No jakbyś przy tym był :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:cry:

ty nie płacz tylko siano klep i wpadaj je zabrać :decayed:

---------- Post dopisany at 08:28 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Jakby któryś szukał zalega mi komplet zimówek na stalowych felgach 15 cali. Sprawdzę markę i stan to ustalimy cenę.

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:28 ----------

Zalega, z auta o przebiegu 25 tys. mil :decayed:

ile srebrników na to szykować ? :naughty:

Opublikowano

ty nie płacz tylko siano klep i wpadaj je zabrać :decayed:

:siema:

Tak jest :decayed:

Opublikowano

:hi:

Moje 17" też w sumie chętnie bym pogonił :whistling:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.