Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zaraz wpadnie Nelson i stwierdzi ze nie wiadomo ile są warte dopóki nie wrzucisz ich u niego na wagę :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: wlasnie jestem po VIP SUPERB DRIVING 2.0TDI :facepalm: nie odpycha się :grin:
Opublikowano
zaraz wpadnie Nelson i stwierdzi ze nie wiadomo ile są warte dopóki nie wrzucisz ich u niego na wagę :grin:

:polew: cena złomu, tak tak :grin: znam to :grin:

Opublikowano
:hi:

Moje 17" też w sumie chętnie bym pogonił :whistling:

A ile za swoje liczysz ;d??

Opublikowano
:hi:

Moje 17" też w sumie chętnie bym pogonił :whistling:

A ile za swoje liczysz ;d??

A nie wiem :whistling: Najchętniej to bym zamienił na 18" z ew moją dopłatą bo nie mam nic na podmiankę, a zimy jeszcze wrzucał nie będę :decayed:

Opublikowano

Jakby któryś szukał zalega mi komplet zimówek na stalowych felgach 15 cali. Sprawdzę markę i stan to ustalimy cenę.

jaki stan? ile? PW

Opublikowano

Jak na razie i tak nie mam kasy tylko bardziej rozeznaje się w terenie ;d

Btw. Mam jeszcze problem tego typu że jak auto stoi na luzie to mam spore drganie kierownicy nie ma tego jak się jedzie tylko na postoju. Zastanawiam się czy to poduszka silnika ?

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Jakby któryś szukał zalega mi komplet zimówek na stalowych felgach 15 cali. Sprawdzę markę i stan to ustalimy cenę.

jaki stan? ile? PW

na bank są 4 jednakowe bo z mojego quattro zdjęte a ile mm mają to musze zmierzyć. Będę dzisiaj przelotem u rodziców to zerknę jak się dokopię. Przy okazji musze Karolowi foty tych z S6 porobić. Jeden i drugi komplet jest zakopany w czeluściach mojej kapciory. :grin:

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

Skumajcie gallardo i jego predkość na końcu odcinka. 1300 koni przewagi miał nad tym fuj fujem juke. Jednak to serducho z gtr robi robote w tym obrzydlistwie. :decayed:

Opublikowano
musze Karolowi foty tych z S6 porobić

Mata i się cieszta :decayed:

bd0b187232c639b0.jpg

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

btw mam grill do A3 jak by ktoś potrzebował :whistling: nr 8L0 853 651 A

Opublikowano
musze Karolowi foty tych z S6 porobić

Mata i się cieszta :decayed:

http://s11.postimg.org/kp7cwsau7/bd0b187232c639b0.jpg

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

btw mam grill do A3 jak by ktoś potrzebował :whistling: nr 8L0 853 651 A

Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu :D:grin:

Opublikowano

Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu :D:grin:

W życiu indiana nie uwierzę w to :grin::polew: picowanie w wykonaniu Horneta to wycieczka na myjnie, program 1 :whistling::decayed:

Opublikowano

Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu :D:grin:

W życiu indiana nie uwierzę w to :grin::polew: picowanie w wykonaniu Horneta to wycieczka na myjnie, program 1 :whistling::decayed:

Nikt jej myć nie będzie panowie:grin:

Opublikowano

Panowie szukam komplet felg stalowych do ibizy 2000r 4x100 14cali jak ktoś coś ma pp cenie złomu to chętnie przyjmę. ;-)

Opublikowano
musze Karolowi foty tych z S6 porobić

Mata i się cieszta :decayed:

http://s11.postimg.org/kp7cwsau7/bd0b187232c639b0.jpg

---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ----------

btw mam grill do A3 jak by ktoś potrzebował :whistling: nr 8L0 853 651 A

Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu :D:grin:

chyba Ty :decayed: Z nowych rzeczy to może dostać coś mechanicznego a nie wyglądowego... chyba że drzwi odpadną to dostanie nowe :grin:

Nie będzie już kombi w rodzinie... polowanie na tourana rozpoczęte:whistling:

---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:28 ----------

Hornet weźmie bo teraz picuje A3 od nowa i na pewno zasponsoruje andzi nowiutkie graty na rozpoczęcie nowego etapu w ich życiu :D:grin:

W życiu indiana nie uwierzę w to :grin::polew: picowanie w wykonaniu Horneta to wycieczka na myjnie, program 1 :whistling::decayed:

ostatni raz była myta w tamtym roku :grin: i to ręcznie ją myłem a nie na myjce..... to że mniej ją kocham od poprzednich aut nie oznacza, że pojedzie na szczotki :decayed:

ale poprzednie auta były pieszczone... to miało być przejściowa a ostało się :kwasny:

Opublikowano

ręcznie ją myłem a nie na myjce.....

:shock3::shock3:

teraz jestem pewien...koniec świata jest blisko:strzal:

:decayed:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

Jutro Pany będzieta? :eusathink: Dzisiaj idę na kawalerskie (:dancing::kox:)... ale jak nie zaginę to bym też wpadł :grin:

Opublikowano

Nigdy swojego auta nie zabrałem na szczotki - tylko służbowe :decayed:

Mało wiesz jeszcze... masz doświadczenie tylko z A3 ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja będę

Kurak patrzyłem na te zimówki. Nowe nie są ale na 2 zimy starczą bo do ogranicznika jeszcze mięsa jest troche. Fele do odmalowania. Jedna z kapciem :decayed:

Opublikowano

Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Opublikowano
Kilo skrzydełek na grilla 5 żywców taki u mnie standard ostatnio w sobotę:grin:

Ja też walę gaz... dzisiaj rano zjechałem od Paciuloka po nocce :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.