Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maciek jak przycisnąłem pedał na Legnickiej, 0 trakcji:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ty jechałeś tym avantem ;d?

Opublikowano
Miło było poznać :hi:

:hi:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

Maciek w środę o której kończysz robotę ??

Opublikowano
To ty jechałeś tym avantem ;d?

To zależy o którym avancie mowa:decayed:

Opublikowano

A kij już wie hahha ;d Ja jechałem za Maćkiem chyba ten z A8 ;d

Opublikowano
Maciek jak przycisnąłem pedał na Legnickiej, 0 trakcji:decayed:

Czekaj czekaj ja Ci pokaże co to jest brak trakcji i to w 4x4

tak było latem przy +35 stopniach

film jest w HD więc ustawcie Full HD i dajcie pełny ekran

Opublikowano

Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

Opublikowano
Maciek jak przycisnąłem pedał na Legnickiej, 0 trakcji:decayed:

Czekaj czekaj ja Ci pokaże co to jest brak trakcji i to w 4x4

tak było latem przy +35 stopniach

film jest w HD więc ustawcie Full HD i dajcie pełny ekran

Kur.... ta S6 miażdży cycki :D

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Ty małolat, filtruj bajerkę :decayed:

Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Ty małolat, filtruj bajerkę :decayed:

Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Dzisiaj Nelson był w za***istym oczojebnym stroju w stylu Coco Jumbo i do przodu :grin:

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Ty małolat, filtruj bajerkę :decayed:

Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Dzisiaj Nelson był w za***istym oczojebnym stroju w stylu Coco Jumbo i do przodu :grin:

Postanowiłem wprowadzić trochę koloru do tego smutnego jak piz*a miasta:decayed:

Opublikowano
Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Rzecz jasna miałem na myśli buty twojej Andzi :decayed:

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Ty małolat, filtruj bajerkę :decayed:

Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Dzisiaj Nelson był w za***istym oczojebnym stroju w stylu Coco Jumbo i do przodu :grin:

Postanowiłem wprowadzić trochę koloru do tego smutnego jak piz*a miasta:decayed:

:polew: udała się bajera

Opublikowano
Nelsona nie da się nie poznać :grin: :grin:

pewnie wyleciał w futrze z gaci bułgarek :grin:

Ty małolat, filtruj bajerkę :decayed:

Ja jeżdżę czornym jak wyngiel avanciorem na oczojebnych kołach:wink:

Dzisiaj Nelson był w za***istym oczojebnym stroju w stylu Coco Jumbo i do przodu :grin:

Postanowiłem wprowadzić trochę koloru do tego smutnego jak piz*a miasta:decayed:

dziwić sie, że szare, smutne i brzydkie, jak same bułgarki zwozisz k**wa - litwinki są ładniejsze i się lepiej rąbią. przemyśl moją ofertę handlową, mówiłem Ci nei raz i nie osiem :hi:

Opublikowano

Na bułgarki mam dobrą zniżkę :decayed: Jestem dość sentymentalny co do bułgarek, nie muszą chodzić na solarium. Oszczędności:grin:

Opublikowano
Na bułgarki mam dobrą zniżkę :decayed: Jestem dość sentymentalny co do bułgarek, nie muszą chodzić na solarium. Oszczędności:grin:

co z tego, skoro nawet oszczędzając na solarium jest to nieekonomiczne - nie są w stanie zapewnić Ci tylu kontrahentów, co litwinki, o cenach już nie ma o czym mówić, koszt utrzymania litwinki jest w c**j mniejszy niż bułgarki, a z każdego klienta jest większy profit - siądziem, wypijem, wszystko Ci w paincie wyrysuje, bydzesz wiedzioł o czym mówja

Opublikowano
Na bułgarki mam dobrą zniżkę :decayed: Jestem dość sentymentalny co do bułgarek, nie muszą chodzić na solarium. Oszczędności:grin:

Nelson jest sprawa :D Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ?

Opublikowano
Na bułgarki mam dobrą zniżkę :decayed: Jestem dość sentymentalny co do bułgarek, nie muszą chodzić na solarium. Oszczędności:grin:

Nelson jest sprawa :D Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ?

czy dychy ni wincyj :grin:

Opublikowano
Na bułgarki mam dobrą zniżkę :decayed: Jestem dość sentymentalny co do bułgarek, nie muszą chodzić na solarium. Oszczędności:grin:

Nelson jest sprawa :D Ten civic co szfagierka tydzień temu sarne przyjeła na mache bedzie chyba do złomowania bo nie opyla sie jej już robić , ile za coś takiego dasz ?

czy dychy ni wincyj :grin:

Ale jeszcze nelsonowi musisz flaszke postawić.

Miło było poznać osobiście kolegę cwiara. Dzięki za wymianę fisa. ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.