Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maq.... O ile pamietam. :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie Ratujcie :decayed:

Miałby ktoś do pożyczenia na 2 tygodnie Lampy polifty do B5 ?? Mogą być angole .

Bo musze do kolegi z forum "gwerty" odesłać swoje Bixy na gwarancję bo się przesłony zacinają a auto potrzebuję żeby do pracy dojeżdżać a jak wyślę swoje to 2 tygodnie bite ich mieć nie będę :facepalm:

DudsA4. Napisz, niedawno jakiegoś angola stargał.

Napaćkane z japca kaja

Dzisiaj wysłałem lampy :decayed:

Opublikowano

Mózg rozyebany :shock3:

Opublikowano

Bidzio jesli to prawda co piszą to masz dzis urodziny :naughty::naughty: Jeśli tak to sto lat :banan:

No prawda ;-) dzięki

Opublikowano

ma ktoś maila do nelsona ? dzwonie dzwonie i nie odbera , pewnie jakąś bułgarke dusi :D:sexinbed:

:polew:

Opublikowano

umieram na zawał:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tvbyY7oMT2E

:nabijasie:

---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Audi A4 B5 USA Jack Daniel's Edition (3556092912) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

kaju płakał jak sprzedawał - łzy jak grochy! :whistling:

Opublikowano
Ja bym to określił jako brak mózgu:decayed:

Nie myślsłeś żeby odpuścić zakup moto?

Nawet mi taka myśl przez głowę nie przeszła:decayed:

---------- Post dopisany at 07:39 ---------- Poprzedni post napisany at 07:38 ----------

ma ktoś maila do nelsona ? dzwonie dzwonie i nie odbera , pewnie jakąś bułgarke dusi :D:sexinbed:

:polew:

Damian już dawno spał o tej porze:wink:

Kaju! Jesteś zmyściezcą:polew:

Bidzio stóffka i zdrowie, za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

siemka :hi:

Opublikowano

pochwa...lony

I wyniosę się z Kuźnik... lokum wstępnie znalezione teraz tylko posprawdzać i decydować się :decayed:

Opublikowano
pochwa...lony

I wyniosę się z Kuźnik... lokum wstępnie znalezione teraz tylko posprawdzać i decydować się :decayed:

Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin:

Opublikowano
pochwa...lony

I wyniosę się z Kuźnik... lokum wstępnie znalezione teraz tylko posprawdzać i decydować się :decayed:

Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin:

bądź spokojna :decayed: zrobi się przed przeprowadzką :whistling: Jest gdzie spać na 100 m jebnę Cię pod lodówką :polew:

Opublikowano
pochwa...lony

I wyniosę się z Kuźnik... lokum wstępnie znalezione teraz tylko posprawdzać i decydować się :decayed:

Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin:

bądź spokojna :decayed: zrobi się przed przeprowadzką :whistling: Jest gdzie spać na 100 m jebnę Cię pod lodówką :polew:

Ide do tego!

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
pochwa...lony

I wyniosę się z Kuźnik... lokum wstępnie znalezione teraz tylko posprawdzać i decydować się :decayed:

Ty mnie tam awaryjne łoże szykuj, żebym miał się gdzie położyć jak się upodlę na parapetówie:grin:

bądź spokojna :decayed: zrobi się przed przeprowadzką :whistling: Jest gdzie spać na 100 m jebnę Cię pod lodówką :polew:

Byleby lodówka była "pełna":decayed:

Opublikowano
  • Autor

kaju widzę że przyjąłeś nowy kolor :decayed:

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

kto jeździ czerwonym avantem b5 DLW? ;) spotkany dziś na trasie, nie dał się minąć pod bunkrem :P ale naklejka "baby inside" jest ;-)

jechał w stronę nowego dworu

Bartek Maq203. On pracuje w tamtych okolicach

Opublikowano

:wink:

Napaćkane z japca kaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.