Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ty i kawalerski? Nigdy w to nie uwierze :polew:

Napaćkane z japca kaja

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Ty i kawalerski? Nigdy w to nie uwierze :polew:

Napaćkane z japca kaja

Ja też w to nie wierze:decayed:

Opublikowano

Ja tam mialem dwa i nie narzekam :polew: Fajnie jest mowie wam :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Ja tam mialem dwa i nie narzekam :polew: Fajnie jest mowie wam :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ćwiara, z tego co widzę to Ty stary "smakosz" jesteś. Z pewnością się dogadamy co do smakowania:decayed:

Opublikowano
Ja tam mialem dwa i nie narzekam :polew: Fajnie jest mowie wam :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ćwiara, z tego co widzę to Ty stary "smakosz" jesteś. Z pewnością się dogadamy co do smakowania:decayed:

Wszystko w odpowiednim terminie :naughty:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuję porady bo rozjechała mi się geometria z tyłu. Jak ma być ustawione fabrycznie znaczy na ile stopni na plusie?

---------- Post dopisany at 17:35 ---------- Poprzedni post napisany at 17:26 ----------

odcinek z cyklu "Ugotowani" :naughty:

Opublikowano

zajebiaszcze te odcinki dragtimes :naughty::kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Zajebiaszcze to były stare odcinki jak ganiali się na dziko po obwodnicy Moskwy. Teraz to już nie to samo tyle że fury mocniejsze.

Opublikowano

nie ten rozmiar.

Opublikowano

No właśnie rozmiar zatrzyma się na 17' ;d Nie będzie szału :< A jeśli chodzi o wygląd wizualny ? Czarne + czarne ? czy odpada?

Opublikowano

czarne koło wizualnie -1-2 cale. dziękuję dobranoc.

Opublikowano

Tak właśnie myślałem... Dlatego będzie trzeba chyba kupić coś w gorszym stanie i dać do malowania na biało :kox:

Opublikowano

jeśli nie masz gleby i lakieru na tip top - d*py nie urwie, zostaw w ori srebrze

Opublikowano

No lakier szału nie robi ale właśnie ten srebrny mnie jakoś wkur... wkurza.

Opublikowano

szczur masz jeszcze ten timer ?

Opublikowano

:hi:

U mnie ostatnio zatrzęsienie ulepów :facepalm:

CAM00419.jpg

Jeszcze widuje często jedną srebrną strzałę siatex edyszyn... ustrzelę go niedługo :whistling::grin:

Opublikowano
Zajebiaszcze to były stare odcinki jak ganiali się na dziko po obwodnicy Moskwy. Teraz to już nie to samo tyle że fury mocniejsze.

To oni latali tymi Skami i Rsami ?

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

No właśnie rozmiar zatrzyma się na 17' ;d Nie będzie szału :< A jeśli chodzi o wygląd wizualny ? Czarne + czarne ? czy odpada?

Daj sobie spokój z 17tkami, bierz 18. Młody jesteś, musisz zrobić dziwkołapa:decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

No właśnie rozmiar zatrzyma się na 17' ;d Nie będzie szału :< A jeśli chodzi o wygląd wizualny ? Czarne + czarne ? czy odpada?

Daj sobie spokój z 17tkami, bierz 18. Młody jesteś, musisz zrobić dziwkołapa:decayed:

Tym bardziej, że różnicy w komforcie między 17 a 18 nie ma :wink: Spalanie też takie samo, cenowo również :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.