Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzień do :bry:

ustawimy się pod koniec tygodnia bo wypadło mi parę spraw

W mordę trochę słabo :decayed: muszę wypakować furę :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Majstry, pożyczyć potrzebuję ręczną krępownicę/giętarkę do rur :whistling: Ma ktoś? Bo na jeden raz nie będę kupował :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Będzie nowy wydech czy może orurowanie pod FMIC ? :naughty:

Opublikowano

Klatka do cebry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A nie no to pewnie :whistling:

Nelson będzie nowa tura naklejek pod maske :naughty:

0ff7b2adb70e6d33med.jpg

Opublikowano

Wszystkie k**wy już znają mój samochód, więc nie wiem czy jest sens:polew:

Opublikowano

Dobra Pany...krótka piłka, kto szarpie moje 17" :eusathink:te z sygnatury

Najpierw pytam tutaj... nie ma chętnych to puszczam w giełdę

Opublikowano
  • Autor

a wiele to będziesz cenił ? Myślałem nad 18 AMG na przyszły sezon ale to Twoje też jest dobre :naughty:

Opublikowano

Nie zamieniaj siekierki na kijek....bierz amg w 18 :whistling::wink:

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:45 ----------

Szczuru jakie miałeś et w tych ciawarskich felach?

Opublikowano
  • Autor

jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

Opublikowano
jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać :D:grin:

BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała :banan: aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć :D

normalnie dostała nowe życie :)

Opublikowano
jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać :D:grin:

BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała :banan: aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć :D

normalnie dostała nowe życie :)

wystarczy raz w tygodniu na AOW przegonić :wink:

Opublikowano
jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać :D:grin:

BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała :banan: aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć :D

normalnie dostała nowe życie :)

Pieluche

zmien

Opublikowano
jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać :D:grin:

BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała :banan: aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć :D

normalnie dostała nowe życie :)

Pieluche

zmien

Nie zapomnij o podsypce, żeby się jajka nie sparzyły:decayed:

Do wiadomości Szczuraza i Dudsa. Ja wybieram się do ryjów Andrzejów. Jak coś możemy polecieć jednym autem, zawsze to taniej:wink:

Opublikowano

A ile to roboty. :grin: widze ze bedzie nas sporo :D

My jedziemy z kajem, Mefiem i czornym jednym autem.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
A ile to roboty. :grin: widze ze bedzie nas sporo :D

My jedziemy z kajem, Mefiem i czornym jednym autem.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

W takim razie kto się wysypał? Podobno mieliście komplet.

Opublikowano

Aaaa. Sory. Kaja zona jeszcze. Zapomnialem :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ----------

To pewnie w swoim aucie bede z tylu jechal, bo Kaju kierofco

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

a miało być cicho sza na ten temat :decayed:

Opublikowano

A to nie wiedzialem. :D

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
jeden Ajatollach Chomeini wie co to za ET zdjęć środków nigdy nie robiłem. :whistling:

szczur , Ty jak sypniesz jakimś hindusem to aż ciężko to przeczytać :D:grin:

BTW po tym lataniu 200km/h w hockenheimie z Ocą tak mi sie fura przewietrzyła że teraz kurna rwie jak strzała :banan: aż jestem w szoku i nie mogie uwierzyć :D

normalnie dostała nowe życie :)

Pieluche

zmien

Nie zapomnij o podsypce, żeby się jajka nie sparzyły:decayed:

Do wiadomości Szczuraza i Dudsa. Ja wybieram się do ryjów Andrzejów. Jak coś możemy polecieć jednym autem, zawsze to taniej:wink:

Mi by pasowało takie coś bardzo, ale nie wiem jeszcze czy pojadę :kwasny: I nawet jeśli to raczej z domu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.