Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

Najpierw to muszę uruchomić tego gada :disgust:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
A robił już ktoś tam i może ocenić robotę?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Na to pytanie Ci nie odpowiem :decayed: bo ja sam parę dni temu się dowiedziałem ze otworzył profi warsztat :wink:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

A tak wgl. to Dzień do :bry:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
A robił już ktoś tam i może ocenić robotę?

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Na to pytanie Ci nie odpowiem :decayed: bo ja sam parę dni temu się dowiedziałem ze otworzył profi warsztat :wink:

---------- Post dopisany at 10:40 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

A tak wgl. to Dzień do :bry:

Bry :-) no może znajdzie się ktoś kto tam coś robił. Dobrze mieć rozeznanie na rynku...

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
:siema:

Jak tam majster :decayed: niunia gada?

Opublikowano
Spartan jak szukasz gościa od turbo to mam kolesia. Promocje ma 580zł za regeneracje 24mc gwarancji po 50 tyś.km przegląd gratis . Do 30 Km dojeżdża do klienta po turbo :decayed:

Genesis Turbo

chodziłem do klasy z jednym z tych kowbojów :decayed:

oni skończyli szkołę a Ty nie ?

podstawówke tylko niestety w Oleśnicy skończyłem. Reszta u mnie i Ostrów...

Fajne gimnazjum czy lipa kolesie .Panowie jadę w góry..........................na Slęże!

Opublikowano
:siema:

Jak tam majster :decayed: niunia gada?

Dopiero się obudziłem, pół nocy nie spałem kierwa...myślałem o tym parchu :facepalm: W poniedziałek powinienem mieć mapa to się zobaczy...

Się wkurwię to pójdzie na sell jak ogarnę i idę w coś większego... :whistling:

Opublikowano

Kto tam był ze mną umówiony po jakieś graty to dzisiaj wieczorem będę we Wro. Przez pierwszy tydzień mieszkam na Gajowej :wink: Moje mieszkanie się wykańcza dopiero :whistling:

Opublikowano
  • Autor

wpadniesz na spot ? Ile ja tam sosu mam Ci przywieść ? Już nie pamiętam co zamawiałem nawet :decayed:

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:38 ----------

:hi: Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: :facepalm:

1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty.

2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki.

3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje.

Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.

AD1. Zacznij od spryskania sprężyny na dole , górze i bokach WD40 może po prostu wytarł się plastikowy kołnierz na którym stoi sprężyna i jęczy podczas pracy.

AD2 Przeczyść czujniki i zobacz czy nasila się podczas hamowania na max skręconych kołach. Aha i kiedy wymieniałeś płyn? Bo może tam już jest tylko woda :whistling:

AD3 1.8T tak ma. :banan: W zimę będzie tylko gorzej... ale do wiosny już nie daleko.:decayed: Jak robiłeś pompę wody to nie masz się czym martwić.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

:hi: Mam potrójny ból d*py z moją furmanką, są to rzeczy z którymi nie poradzę sobie bez Waszej pomocy: :facepalm:

1. Przy pionowym ruchu zawieszenia coś mi piszczy w przednim prawym kole. Obstawiam łącznik i górny tylny wahacz. Potrzebuje stetoskopu lub jakiegoś magicznego diagnosty.

2. Nie zawsze ale przy toczeniu auta mam wrazenie ze mi ABSy strzelają, jak w tym momencie jebne po hemplach to auto nie hamuje wcale. Odpuszcze i depne jeszcze raz to hamuje normalnie. Dodam ze 500km temu wymieniane tarczki i klocuszki.

3. Na zimnym piszczy jak bułgarka w krzakach, wymienione paski i napinacz. Powyżej 2k obrotów gdzieś to zanika lub jak się nagrzeje.

Za każdą podpowiedź/pomoc z góry dzięki.

AD1. Zacznij od spryskania sprężyny na dole , górze i bokach WD40 może po prostu wytarł się plastikowy kołnierz na którym stoi sprężyna i jęczy podczas pracy.

AD2 Przeczyść czujniki i zobacz czy nasila się podczas hamowania na max skręconych kołach. Aha i kiedy wymieniałeś płyn? Bo może tam już jest tylko woda :whistling:

AD3 1.8T tak ma. :banan: W zimę będzie tylko gorzej... ale do wiosny już nie daleko.:decayed: Jak robiłeś pompę wody to nie masz się czym martwić.

Opublikowano

Na razie tylko głośnik Ci wezmę :decayed: Na spota nie przyjadę, bo będę we Wro koło 20, a muszę się ogarnąć w mieszkaniu :wink:

Opublikowano

Dziad zagadał :banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
  • Autor

to bujaj sie na spot z ryjem albo bez :wink:

Zjawi się ktoś dzisiaj ? Jestem ja i Karol na 100%

Opublikowano

Chory jestem :thumbdown:

Opublikowano

Będę:wink: O której dzisiaj?

1375637_601748279864608_192817816_n.jpg

:polew:

Opublikowano

eb29fb1e6580548f260bca3f341cfa74.jpg

DTR :polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano

A to nie Nelsonowe bułgarki? :eusathink:

Opublikowano
A to nie Nelsonowe bułgarki? :eusathink:

pewno, że jego, katarina i nadja :decayed:

Opublikowano

Płakały, że je nogi bolą:grin: To dałem chłopakom na flaszkę, żeby podwieźli im kanapę:decayed:

Opublikowano

Mózg rozyebany :polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.