Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolega Pietrek latał golfem 4 za moją namową kupił ałdi ròwnież mojego kolegi któremu urodziło się 4 dziecko i weź tu zmieść. 4 foteliki w ałdi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

szczuraz dokładnie jak napisał goldik najpier GulF 4 potem A4

Opublikowano

:hi:

Oca są dobre wieści...znalazłem rurkę :decayed:

A dzisiaj rzeźbie króciec żeby się wpiąć boostem, pochwale się co mi wyszło :decayed: jak cokolwiek wyjdzie :grin:

Opublikowano

Siema Panowie i Panie czyt. Kaju:decayed:

Opublikowano

cześć polacy i bułgarzy czyt. Nelson :decayed:

Opublikowano
szczuraz dokładnie jak napisał goldik najpier GulF 4 potem A4

Ja już cię kojarzę... byłeś wtedy na grillu u golda.... te sławetne konie co nie chcieli wierzyć :decayed::naughty:

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

spotkać fotoradar:

• Dziś, 1 października strażnicy miejscy pojawią się na Starogroblowej, Wyścigowej, Jerzmanowskiej, Podwalu, Dembowskiego i Popowickiej.

• W środę, 2 października, mundurowych możemy spotkać na Kamieńskiego, Sienkiewicza, Kochanowskiego, Wyścigowej, Pełczyńskiej i Jedności Narodowej.

• W czwartek, 3 października, mandat za przekroczenie prędkości możemy dostać na Kowalskiej, Sienkiewicza, Dmowskiego, Średzkiej, Zachodniej i Wyścigowej.

• Pod koniec pracującego tygodnia, w piątek, 4 października, strażnicy miejscy ustawią się z fotoradarem przy Podwalu, Dembowskiego, Ślężnej, Pełczyńskiej, Jedności Narodowej i Starogroblowej.

Na fotoradar możemy natknąć się codziennie w godz. 6.00–20.00.

Opublikowano
:hi:

Oca są dobre wieści...znalazłem rurkę :decayed:

A dzisiaj rzeźbie króciec żeby się wpiąć boostem, pochwale się co mi wyszło :decayed: jak cokolwiek wyjdzie :grin:

:banan: ale i tak narazie stopuje :wink:

---------- Post dopisany at 10:13 ---------- Poprzedni post napisany at 10:13 ----------

Lecz jak będzie adapter to będzie korcił :grin:

Opublikowano
szczuraz dokładnie jak napisał goldik najpier GulF 4 potem A4

Ja już cię kojarzę... byłeś wtedy na grillu u golda.... te sławetne konie co nie chcieli wierzyć :decayed::naughty:

dokladnie na grilu się widzielismy:)

Opublikowano
:hi: Jak miło zejść rano do auta i zobaczyć że za***ali Ci ori kołpaki :kwasny: Pozdrowienia dla pier*** złodziej... :thumbdown:
Opublikowano

Dobrze, że od przyszłego tygodnia będę miał garaż... Póki co stoi pod chmurką i wyposażyłem się jedynie w śruby zabezpieczające :whistling:

Opublikowano

Czekam aż którejś nocy ojcu zdejmą aluminiowe z A6 :facepalm:

Opublikowano

na gajowej felg nie kradną-tylko całe fury...:decayed:

Opublikowano
na gajowej felg nie kradną-tylko całe fury...:decayed:

Ta? :decayed:

Opublikowano

kiedyś się mieszkało...:guma:

Opublikowano

Nie strasz mnie, teraz w nocy nie będę spał :facepalm: Tylko do piątku tu jestem, chyba zacznę jeździć autem na uczelnię :grin: Potem na Nyską się przenoszę na nowe osiedle i mam miejsce w podziemnym z ochroną 24h i kamerką nad autem :guma:

Opublikowano

I jest gitarka :whistling::decayed:

CAM00455.jpg

CAM00456.jpg

Opublikowano
  • Autor
szczuraz dokładnie jak napisał goldik najpier GulF 4 potem A4

Ja już cię kojarzę... byłeś wtedy na grillu u golda.... te sławetne konie co nie chcieli wierzyć :decayed::naughty:

dokladnie na grilu się widzielismy:)

Wy sobie spokojnie jedliście i gadaliście a ja stałem i patrzyłem jak Damian odgrywa niedzielny koncert flexą na swojej audi :polew:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

na gajowej felg nie kradną-tylko całe fury...:decayed:

Ta? :decayed:

im dalej od Łódzkiej tym bezpieczniej :whistling:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.