Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:grin:

Tylko nie kumam nadal gdzie miałem zerwać ten gwint... :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Że pakiet zima? :polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Pakiet zima u mnie to jedynie zimówki :decayed: zawiasu nie zmieniam, ani nie podnoszę :whistling::decayed:

Opublikowano
Pakiet zima u mnie to jedynie zimówki :decayed: zawiasu nie zmieniam, ani nie podnoszę :whistling::decayed:

Same like me:wink:

Opublikowano
Pakiet zima u mnie to jedynie zimówki :decayed: zawiasu nie zmieniam, ani nie podnoszę :whistling::decayed:

Same like me:wink:

No i co pajacu medal chcesz?!

:decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

:polew::polew::polew:Ostatnio pidżej zmieniał hamluce na BOSCHA :polew::polew::polew:

SZOK !!!! - YouTube

Opublikowano
:polew::polew::polew:Ostatnio pidżej zmieniał hamluce na BOSCHA :polew::polew::polew:

SZOK !!!! - YouTube

Było głośno o tym.... to chiński transport był :decayed:

Opublikowano

Trochę mnie dzisiaj zawiasy w szczence bolały od tego wczorajszego śmiechu - trochę ci Kaju obrobiliśmy dupkę ale na wesoło także spoko:grin:

Opublikowano
Trochę mnie dzisiaj zawiasy w szczence bolały od tego wczorajszego śmiechu - trochę ci Kaju obrobiliśmy dupkę ale na wesoło także spoko:grin:

To nawiń otwarcie co jest cięte, też się chętnie pośmieje :wink:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Trochę mnie dzisiaj zawiasy w szczence bolały od tego wczorajszego śmiechu - trochę ci Kaju obrobiliśmy dupkę ale na wesoło także spoko:grin:

To nawiń otwarcie co jest cięte, też się chętnie pośmieje :wink:

Napaćkane z japca kaja

Tobie chyba torba wibruje jak ktoś coś na forum napisze bo dopiero co napisałem a Ty już odpisałeś:grin:

Opublikowano
Trochę mnie dzisiaj zawiasy w szczence bolały od tego wczorajszego śmiechu - trochę ci Kaju obrobiliśmy dupkę ale na wesoło także spoko:grin:

To nawiń otwarcie co jest cięte, też się chętnie pośmieje :wink:

Napaćkane z japca kaja

Tobie chyba torba wibruje jak ktoś coś na forum napisze bo dopiero co napisałem a Ty już odpisałeś:grin:

:guma: także tego :wink: nawiń z czego brechty, też chce się pośmiać :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

właśnie z wibrującej torby :decayed: Strach otworzyć jakikolwiek temat żeby Kaju nie wyskoczył :polew:

---------- Post dopisany at 18:28 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Arek zerwałes gwint ?

...nie kumam :co:

Myślałem że jakiś kit 60/60 na zimę wrzuciłeś a ty dalej twardo na gwincie :naughty:

Opublikowano

Ahh soo, taka sytuacja :polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
  • Autor

Posty 6,950

licznik Ci aż puchnie :polew:

Opublikowano
Posty 6,950

licznik Ci aż puchnie :polew:

Cóż mnie na to radzić, jak battalion nabija?! :decayed:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Maćku jeszcze raz dzięki wielkie za kontakt do mechaniora :drinks: Passek dzisiaj odebrany i w końcu ożyły te klacze :kox: No i z elektroniką już spokój :decayed:

Opublikowano

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po vin'ie?

Opublikowano

kurna ale mnie dawno tu nie było :hi::hi::hi:

Panowie potrzebuje numer katalogowy rozrusznika do b5 1.9 polift ajm 2000 rok , ktoś zna ?

Opublikowano
Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po vin'ie?

Na jutro bedzie :wink:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

kurna ale mnie dawno tu nie było :hi::hi::hi:

Panowie potrzebuje numer katalogowy rozrusznika do b5 1.9 polift ajm 2000 rok , ktoś zna ?

Odpalam etke i już patrze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Dla AJM rozruszniki:

-VALEO 068 911 024 E od nr VIN 8D-X-180001

-BOSCH 068 911 024 F, 068 911 024 GX, 068 911 024 H, 068 911 024 HX

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.