Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja pier**le... :facepalm: Znów zerwałem dokładkę :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tym razem wyrwało po kilka uchwytów na końcach...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja pier**le... :facepalm: Znów zerwałem dokładkę :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tym razem wyrwało po kilka uchwytów na końcach...

W takim razie nie pozostaje nic innego jak jeszcze obniżyć auto o jakieś -20 wtedy jak nie będziesz mógł przejechać to będziesz wiedział, że nic nie urwiesz

Opublikowano

To ile Ty masz od ziemi Spartan? :decayed: Ja na 59,5-60 jeżdżę bezszkodowo :decayed:

Opublikowano

No a jak :kox::naughty:

Na podwórku mi się takie koleiny porobiły po deszczu że się zapadłem tak głęboko, że jak cofałem to dokładka się zatrzymała na glebie :doh:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:42 ----------

To ile Ty masz od ziemi Spartan? :decayed: Ja na 59,5-60 jeżdżę bezszkodowo :decayed:

Przód 60 tył 60,5 jak dobrze pamiętam :whistling:

Sytuacja wyżej opisana... zapadłem się :facepalm:

Opublikowano
Ja pier**le... :facepalm: Znów zerwałem dokładkę :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tym razem wyrwało po kilka uchwytów na końcach...

W takim razie nie pozostaje nic innego jak jeszcze obniżyć auto o jakieś -20 wtedy jak nie będziesz mógł przejechać to będziesz wiedział, że nic nie urwiesz

:grin::grin::polew::polew: to żeś doyebał :hi:

Opublikowano
Ja pier**le... :facepalm: Znów zerwałem dokładkę :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: tym razem wyrwało po kilka uchwytów na końcach...

W takim razie nie pozostaje nic innego jak jeszcze obniżyć auto o jakieś -20 wtedy jak nie będziesz mógł przejechać to będziesz wiedział, że nic nie urwiesz

:grin::grin::polew::polew: to żeś doyebał :hi:

:kox::kox:

Opublikowano

:grin::grin::polew::polew: to żeś doyebał :hi:

Piździe uszu... :whistling::kawa:

Opublikowano

Szczurko fele zostają piasty porobiłem i już zamontowane na mati.

Opublikowano
  • Autor

I gitarra niech służą :-) odkopię ci jeszcze ten zapas jak do rodziców zajade

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Siema Panowie:wink:

Opublikowano
  • Autor

Witaj Edmundzie. Sprawdzalem dzisiaj te prxewody i na re5pect.pl maja nizsze ceny niz na allegro

Nadane z nory szczura

Opublikowano

No widzisz, nie zawsze na allegro najtaniej:wink:

Opublikowano

zuju6emu.jpge2yvahu5.jpg

znaleziony przed chwilą pod podłogą - komu komu świeżonkje? :lol1:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano

TA pod podłogą przyznaj sie że z pieca kawflowego wyciągłeś :decayed:

Opublikowano

siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo :P nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem :P

Kaju, widziales?

Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia

Opublikowano
siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo :P nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem :P

Kaju, widziales?

Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia

Pooglądane... prawa autorskie :facepalm:

Opublikowano
siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo :P nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem :P

Kaju, widziales?

Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia

Pooglądane... prawa autorskie :facepalm:

a co tu widziec, przeciez to nasz filmik tylko poblokowali juz

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor

Skurczysyny

Nadane z nory szczura

Opublikowano
siema pany, a mnie tutaj dawno nie bylo :P nasmoliliscie tych stron, ze nie wiem :P

Kaju, widziales?

Moze ktorys sie znajdzie, bo widzialem auto szymenia

A ja sobie obejrzał :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.