Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:32 ----------

Nelson mam Ci przywieść Twoje graty na spota ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

która dzisiaj , 17 ?

a tak ogólnie to :hi:

Opublikowano

:siema: ja będę , tylko nie wiem na którą sie wyrobie.

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

Maciek, Arek i kto tam się jeszcze pisał na sesję na poniedziałek. Dolibyscie radę podjechać we wtorek? Albo środę? :D Poniedziałek mi delikatnie nie pasuje, ale jak wam inne dni nie pasują to może zostać :D

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano
Maciek, Arek i kto tam się jeszcze pisał na sesję na poniedziałek. Dolibyscie radę podjechać we wtorek? Albo środę? :DPoniedziałek mi delikatnie nie pasuje, ale jak wam inne dni nie pasują to może zostać :D

...wysłane z kalkulatora...

to na c**j drążyć? :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Mi pasi tylko poniedziałek... jutro jeszcze mam wolne, a od wtorku znów praca 6-14 i szkolenie 14-22 :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Ja we wtorek wysylam swoja do mechanika i niewiem kiedy odbiore

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Dobra, to jutro koło 20 myślę, bo nie wiem jeszcze, o której wyjadę, ale koło 17-18 :kox:

Opublikowano

Ale na fotach będziecie tylko wy :whistling: ...Ja bez dokładki się nie pokazuje publicznie :grin:

Opublikowano
Ale na fotach będziecie tylko wy :whistling: ...Ja bez dokładki się nie pokazuje publicznie :grin:

Się dorobi w photoshopie, spoko luz :decayed:

Opublikowano
Dobra, to jutro koło 20 myślę, bo nie wiem jeszcze, o której wyjadę, ale koło 17-18 :kox:

Piter masz te korki w podłogę ?

Opublikowano

Zapomniałem o tym :facepalm: Ale pewnie są, więc wezmę Ci jutro do Wro :wink:

Opublikowano

To kto bedzie? I robimy jakąś alkoholizacje? Bo jeśli tak to potrzebuje zeby mnie ktos zgarnął z Żernik Wr. A jesli bez alko to przyjade swoim.

Opublikowano

Fajne, ale nie wiem czy będą dobrze leżały na zielonym... Musiałbyś rotor przemalować :kox:

A tu nie ma najmniejszego problemu :naughty: Na razie tak się przymierzam, bo sam nie wiem czego chcę do końca :grin: i ile chcę wydać też nie wiem :whistling:

Photoshop mi przepadł, nawet nie mam jak vt ogarnąć :doh:

Opublikowano

Znajdę wieczorem chwilę to Ci zrobię :decayed: Teraz mam zapier.... z nauką :facepalm:

Opublikowano

O to to dobry człowieku! :decayed:

To ja proszę o 2 opcje... te amg i twoje wintery :whistling::naughty: zaraz podrzucę Ci foto na pw :wink:

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Poszło :wink:

Jeszcze myślałem nad mietami od Czornego :kox: też dobre koło fc**j :slina::kox:

Opublikowano

Ja bede ale moge sie troche spoznic

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
O to to dobry człowieku! :decayed:

To ja proszę o 2 opcje... te amg i twoje wintery :whistling::naughty: zaraz podrzucę Ci foto na pw :wink:

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ----------

Poszło :wink:

Jeszcze myślałem nad mietami od Czornego :kox: też dobre koło fc**j :slina::kox:

Noo. Jego kolo jest mega.

yzenypu9.jpg

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.