Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Abramie Michale. Ty wiesz kto sie lepiej Twoja bestia zaopiekuje wiec tego. Na nastepny spot jak w zeszlym tyg. :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

No no starczy dla wszystkich, w ta niedziele nie wiem czy dam radę, jak bede miał wolne to jestem i ja teraz sie "integruje" wpisowe juz poszło na konto Cwiary

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

Flaszka czeka cierpliwie

Sent from kiełbasa

nie zapomnij zjawić się z kierowcą - termin się ustali, bo opłatek prawdopodobnie i tak będzie u mnie na wsi :grin:

taaaaa i przeciągnie się do sylwestra :grin:

ide do tego! :kox: Michał, mam nadzieję, że przed kliknięciem dzwoniłeś i upewniłeś się, że to są 4 sztuki? Bo ludzie miewają różne pomysły :grin:

Biorę za pobraniem, jutro zadzwonie i sie upewnie, cena atrakcyjna, nie chciałem zeby mi ktoś zawinął.

BTW moje borbety16 z gumami do zabrania do obejrzenia w moim wątku.

Sent from kiełbasa

Sory qtwa ale nie tylko ja przelewal. Wszystkie elementy wroclawskiego a4klub morde moczyly :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tak miało być

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Czy ktoś mi moze powiedzieć czemu nie zmienia mi sie ilośc pisanych postów w profilu bo chce w końcu mieć możliwość wystawiania w dziale sprzedam...

Sent from kiełbasa

Opublikowano

R e g u l a m i n

Opublikowano
I tak miało być

Sent from kiełbasa

---------- Post dopisany at 00:15 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Czy ktoś mi moze powiedzieć czemu nie zmienia mi sie ilośc pisanych postów w profilu bo chce w końcu mieć możliwość wystawiania w dziale sprzedam...

Sent from kiełbasa

cza na spoty pojezdzic, wódkie postawiac, sie poudzielac na forum i bedzie sie działo :grin:

Opublikowano

Znaczy nie wszędzie sie liczy, rozumiem i w sumie logiczne bo ze spotów każdy miałby po 100000000000 postów :P

Sent from kiełbasa

Opublikowano
Znaczy nie wszędzie sie liczy, rozumiem i w sumie logiczne bo ze spotów każdy miałby po 100000000000 postów :P

Sent from kiełbasa

W technicznych sie liczy posty. A ze spotów to chyba by sie promile prędzej naliczały niż posty :grin::polew::polew:

Opublikowano
Znaczy nie wszędzie sie liczy, rozumiem i w sumie logiczne bo ze spotów każdy miałby po 100000000000 postów :P

Sent from kiełbasa

W technicznych sie liczy posty. A ze spotów to chyba by sie promile prędzej naliczały niż posty :grin::polew::polew:

Ło qr** to nowy licznik trzeba

Sent from kiełbasa

Opublikowano

Coś mi się wydaje, że nawet te 100 postów będzie obcięte... bo nabić 100 postów nie sztuka. Zerknij na kaja.. jaki spamer... nic ciekawego nie pisze a nabija jak dzik w krzakach.

Opublikowano
Coś mi się wydaje, że nawet te 100 postów będzie obcięte... bo nabić 100 postów nie sztuka. Zerknij na kaja.. jaki spamer... nic ciekawego nie pisze a nabija jak dzik w krzakach.

:polew::polew:

Opublikowano

Nara Pany spac trzeba.

Sent from kiełbasa

Opublikowano

ja by dopiero co wypił :grin:

Opublikowano
Coś mi się wydaje, że nawet te 100 postów będzie obcięte... bo nabić 100 postów nie sztuka. Zerknij na kaja.. jaki spamer... nic ciekawego nie pisze a nabija jak dzik w krzakach.

o ty kurwiksie :grin: nie moja wina, że tu i tam nabija - cóż mi na to radzić :grin:

Opublikowano

Tak więc spac ludki i jutro znów alkoholizacja <lol2>. O kutwa to nie tu :grin:

Opublikowano

:bry:

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Heloł All

Opublikowano
:hi: Panowie rozmawiałem z kuzynem młodej ( policjantem ) jest nowa ustawa od 15.11.2013 o tego dnia trzeba mieć zimowe ogumienie bo będą sypać mandaty :kwasny: kutasy na wszystkim szukają pieniędzy :kwasny::kwasny::kwasny:
Opublikowano

to jest k**wa przecież ściema..

Opublikowano
:grin::grin::grin:
Opublikowano

Ale tu się spamerownia zrobiła odkąd mordy umoczyliście:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.