Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hornet już Ci dawno mówił co masz zrobić :whistling:

Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat.

jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt...

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: witam w pracy...
Opublikowano
Jak tam cwiara bedzie cos? :D

Wysłane z mojego telewizora

Dzisiaj nie zalatwie tego kabla. Wczoraj kumpla tez nie bylo. Bede mial na jutro na 100%

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Kjerwa jaki tu ruch odkąd zaczęło się alkoholowo imprezowo:decayed:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Kubica czym Ty się zajmujesz tak z ciekawości?

Nelson - handel, sprzedaż pokryć dachowych i wszystkiego co z tym związane.

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Hornet już Ci dawno mówił co masz zrobić :whistling:

Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat.

jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt...

''Witam,

tutaj musimy zastanowić się czego chcemy, czy to sprzęgło ma być mniej komfortowe sześć spieków podwójna sprężyna centralna (twardzy pedał oraz szarpnięcia przy ruszaniu) i bez możliwości popsucia tego sprzęgła za 1500 zł. Czy normalne na okładzinie organiczej z kewlarem-ale mniej wytrzymałe choć tak samo komfortowe jak zwykłe cena 550 zł. Do zrobienia obydwu wersji potrzebujemy koło zam.,docisk i tarczę sprzęgła.''

To dostałem od gościa z netka i możliwe że do niego wyślę sprzęt i mi zrobi wzmocnione bo też mi się ślizga.

Opublikowano
Kjerwa jaki tu ruch odkąd zaczęło się alkoholowo imprezowo:decayed:

---------- Post dopisany at 12:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:22 ----------

Kubica czym Ty się zajmujesz tak z ciekawości?

Nelson - handel, sprzedaż pokryć dachowych i wszystkiego co z tym związane.

---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Hornet już Ci dawno mówił co masz zrobić :whistling:

Zgadza się..... przekopuj wątek. Zawsze możesz zaryzykować napisać nowy wątek na forum ale znając życie i miliony wątków o sprzęgle poleci szybciej do kosza niż dostaniesz pierwszą odpowiedź.... szukaj na forum.. jest sporo napisane na ten temat.

jest sporo, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś miał 440nm w b7 2.0tdi, dlatego postanowiłem podpytać... pisałeś mi dawno, że mam je wymienić, wreszcie chcę to zrobić, ale nie pisaliśmy szczegółowo, na jaki sprzęt...

''Witam,

tutaj musimy zastanowić się czego chcemy, czy to sprzęgło ma być mniej komfortowe sześć spieków podwójna sprężyna centralna (twardzy pedał oraz szarpnięcia przy ruszaniu) i bez możliwości popsucia tego sprzęgła za 1500 zł. Czy normalne na okładzinie organiczej z kewlarem-ale mniej wytrzymałe choć tak samo komfortowe jak zwykłe cena 550 zł. Do zrobienia obydwu wersji potrzebujemy koło zam.,docisk i tarczę sprzęgła.''

To dostałem od gościa z netka i możliwe że do niego wyślę sprzęt i mi zrobi wzmocnione bo też mi się ślizga.

Trza było tak od razu:wink: Banan jeśli masz aż taki dylemat, zapraszam do mnie przejedziesz się wzmocnionym sprzęgłem u radzika na jednomasie. Co prawda ja 440nM nie mam , tylko 400. Aczkolwiek zapoznasz się z charakterystyką takiego sprzęgła, ruszanie, opór wciskania itp. Jeśli nie jesteś postury 16 letniego chłopaczka przed mutacją głosu, to spokojnie dasz radę operować taki sprzęgłem w korku:wink:

Opublikowano

Złomek... potrzepałeś mięso ?

Opublikowano

Nelson Ty masz założone jakieś mocnez z mocnym dociskiem? Ją właśnie zastanawiam się czy zakładać takie mocne czy standard tylko wzmocniony.

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

Opublikowano
  • Autor

ja sam tył potrzebuję przód już mam w igła stanie :wink: napiszę pw do gościa może rozkompletuje

Opublikowano
Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Co tam , jak tam pany ? :hi:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy :decayed:

Opublikowano
Siema A-A4 :grin:

tu nikt nie jest anonimowy...

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy :decayed:

No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.

Opublikowano
Co tam , jak tam pany ? :hi:

Wysłane z mojego telewizora

nic tu panie, a jak tam? wiesz już coś? :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

Jeśli masz tylko program to kup seryjne nowe sprzęgło, nabij kevlarem i będzie ok. Ja u siebie mam teraz wzmocnioną tarczę (kevlar) i wzmocniony docisk, a to wszystko na dwumasie i jest git, jeśli chodzi o komfort :wink: Nie ma jakiejś dużej różnicy w porównaniu do serii. Trochę twardszy pedał, ale źle nie jest.

No właśnie serii nie ma i nie bedzie, i nie wiem czy tylko wzmocnić seryjne sprzęgła czy wsadzić mocne i stracić komfort jazdy. Problem w tym że nie mam porównania...

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:01 ----------

A tak w ogóle to sielanko wszystkim:-)

Wysłane z mojego ME173X przy użyciu Tapatalka

Mocne sprzęgło nie oznacza utraty komfortu jazdy :decayed:

No właśnie tylko że ja nie mam porównania i tu mnie trochę kłuje ;/ Nie chciał bym żeby przy starcie mną szarpało.

Szarpać to będzie Tobą w niedzielę... coś czuję, że korozja Cię dopadnie.

Opublikowano

Szarpać to będzie Tobą w niedzielę... coś czuję, że korozja Cię dopadnie.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.