Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Autem się nie przejmuj....

Coś widzę, że macie odmienne zdanie co do wypadkowości auta :polew: Jeden mówi, że lekko a drugi że nie :grin:

Dachu nie wstawiali to mozna to podciągnąć pod stluczkę marketową. :-)

Nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

IMAG0145.jpg

Podłużnice całe, silnik cofnięty...

Opublikowano

:kwasny:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
http://s8.postimg.org/dp3hnjgap/IMAG0145.jpg

Podłużnice całe, silnik cofnięty...

:shock3:

No to pozamiatał. Robisz ?? czy szukasz nowego wozidła ?

Opublikowano
http://s8.postimg.org/dp3hnjgap/IMAG0145.jpg

Podłużnice całe, silnik cofnięty...

:shock3: dobrze, że Ty cały jesteś

Opublikowano

Pikuś z autem, to zawsze można wyklepać czy kupić nowe. Zdrowia się nie wróci.

Wiem że każdy ma inne podejście do swego wozidła. Szkoda fury, ale będzie dobrze będzie inna i lepsza ;)

Opublikowano
http://s8.postimg.org/dp3hnjgap/IMAG0145.jpg

Podłużnice całe, silnik cofnięty...

:shock3:

No to pozamiatał. Robisz ?? czy szukasz nowego wozidła ?

Poodkręcam wszystko po przyjściu likwidatora i zobaczę co da się zrobić...

Opublikowano
http://s8.postimg.org/dp3hnjgap/IMAG0145.jpg

Podłużnice całe, silnik cofnięty...

:shock3:

No to pozamiatał. Robisz ?? czy szukasz nowego wozidła ?

Poodkręcam wszystko po przyjściu likwidatora i zobaczę co da się zrobić...

To lipa z tydzień bez fury :kwasny:

---------- Post dopisany at 10:39 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

A silnik pali? czy nie ruszasz ? Bo widzę na focie ze osłona od rozrządu dostała :kwasny:

Opublikowano

Nie ruszam, napinacz paska wielorowkowego pękł, więc nic nie ruszam jak na razie.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

1441288_10202048987698155_1483699346_n.jpg

1425607_10202048983538051_1052179803_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

Szczurek został ministrem finansów. Zaraz dzwonie czy jest dla mnie jakas dobra i ciepła posadka w ministerstwie :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano
Nie ruszam, napinacz paska wielorowkowego pękł, więc nic nie ruszam jak na razie.

---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ----------

https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/q87/s720x720/1441288_10202048987698155_1483699346_n.jpg

https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/1425607_10202048983538051_1052179803_n.jpg

Ładnie :kwasny:

Opublikowano

yebać furę.... złomek dzwoń gdzie dostałeś namiar... fura to tylko kawałek blachy. Kubica ma rację zdrowie najważniejsze. Jak coś Ci będzie potrzeba to dzwoń pomoże się w miarę możliwości.

Opublikowano

żeby takim brudnym jechać? nie wstyd Ci było? :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
żeby takim brudnym jechać? nie wstyd Ci było? :wink:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

to five o'clock :grin:

Opublikowano

UK - w tym kraju wszystko robi się odwrotnie... Nawet zasłonki w oknach wiesza się od drugiej strony :polew:

e9udapam.jpge5uzy8a3.jpg

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
  • Autor

Nelson jak przywieziesz manel to znajomy poskłada ci to do sprzedaży za 700pln. Pokazywałem mu foty.

Opublikowano

Wg mnie też tragedii nie ma i jakoś się poskłada, ale jak masz czas to na manele chyba lepiej wyjdziesz :wink:

Opublikowano

Nelson, szkoda furasa. Mam nadzieje, że tam dobrze wywalczysz. Bierz Q5 na auto zastepcze nalezy Ci się jak psu buda.

Opublikowano

:hi:bry Nelson najważniejsze że nic ci sie nie stało powodzonka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.