Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ty szeryf zmieniles godziny pracy bo cos sie nie mijamy ostatnio. Co do manetki to duds powinien miec

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ty szeryf zmieniles godziny pracy bo cos sie nie mijamy ostatnio. Co do manetki to duds powinien miec

Nie kurde :) zmieniłem trasę . Córkę rano do żłobka zaworzei latam przez mokronos i na Wiejską. Potem do siebie przez Grabiszyńskią i Tęczową. Dwa razy dalej i 15 minut dłużej :)

Opublikowano
Dobry:) Pany wiem, że nie ten dział ale potrzebuję na szybko manetkę od kierunków i świateł do polifta 4D0 953 513D jak by ktoś miał. Albo podpowiedzcie jakieś szroty we Wrocku gdzie można szukać.

Zadzwoń

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

wielun. Dwa mega korki, urwane kolo od tira. Duzo sie dzieje.

Opublikowano

k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

Opublikowano
k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

Tlusciutko

Opublikowano
  • Autor
k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

Moja po przerysowaniu prawej strony wycenili na 1600 :D

Opublikowano
k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

qr** człowieku co ty tym zrobisz , tyle sosu :grin:

Opublikowano
k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

qr** człowieku co ty tym zrobisz , tyle sosu :grin:

Pewnie yebnie robotę, wyjedzie za granicę i będzie rządził...

...cały tydzień :whistling::polew:

Opublikowano
k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

qr** człowieku co ty tym zrobisz , tyle sosu :grin:

Pewnie yebnie robotę, wyjedzie za granicę i będzie rządził...

...cały tydzień :whistling::polew:

:polew:

---------- Post dopisany at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

k**wa jebnę:polew: Wycenili mi auto na 11,300 wrak na 3300:polew:

Moja po przerysowaniu prawej strony wycenili na 1600 :D

Maciek mi passata b3 z 89r za wgniecione przednie drzwi kierowcy i lusterko manualne wypłacili 1700 zł z HDI :grin::polew: kupiłem lusterko na giełdzie za 50 zł a drzwi wypchnąłem i nie było śladu

Opublikowano

a ja za błotnik w 80 tce dostałem 3300 ale za to ostatni wypadek żony jak gościu w nią gdy stała na skrzyżowaniu i trzymałą nogę na hamulcu wjechał jej w tył to tylko około 10 tyś firma wywalczyła takze lipnie bo obiecywali złote góry a na prawdę ta kasa ze zdrowiem żony to h*j nie pieniądz

Opublikowano

Jakby dali 11 na rękę, nie kłóciłbym się nawet sekundy:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ty szeryf zmieniles godziny pracy bo cos sie nie mijamy ostatnio. Co do manetki to duds powinien miec

Nie kurde :) zmieniłem trasę . Córkę rano do żłobka zaworzei latam przez mokronos i na Wiejską. Potem do siebie przez Grabiszyńskią i Tęczową. Dwa razy dalej i 15 minut dłużej :)

Pod fucktory cie widzialem jak wracales

Opublikowano
Dobry:) Pany wiem, że nie ten dział ale potrzebuję na szybko manetkę od kierunków i świateł do polifta 4D0 953 513D jak by ktoś miał. Albo podpowiedzcie jakieś szroty we Wrocku gdzie można szukać.

Jak coś to pisz PW i w niedzielę przywiozę :wink:

Opublikowano

Pany dotarłem praca od 7 do 19 śniegi zimno ale tylko 3tyg i do domku a i wiadć alpy są kazackie :D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

A ja głupi myślałem że niemieckie... :facepalm::grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

ty się tak nie śmiej bo i spoty Wrocławskie nam zamkną... ch wie czego się można spodziewać po akcji z B6D :shock3::decayed:

Opublikowano
ty się tak nie śmiej bo i spoty Wrocławskie nam zamkną... ch wie czego się można spodziewać po akcji z B6D :shock3::decayed:

ja już dzisiaj się mało w gacie nie poszczałem :grin: po zamknieciu wrocławskich schodze na zawał :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.