Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dywizjon aktywowany ale gacie poszły nawet poza śmietnik... to wyższa forma bana :whistling::polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co tam się odkutasza z tym Divisionem?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
Co tam się odkutasza z tym Divisionem?

Ktorys sie podkurwił i teleportował wątek w krajobraz ale larum krawaty zrobili i im część oddali... luźne gacie poszły w plener a wszystkiemu winny chopin

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
Co tam się odkutasza z tym Divisionem?

Ktorys sie podkurwił i teleportował wątek w krajobraz ale larum krawaty zrobili i im część oddali... luźne gacie poszły w plener a wszystkiemu winny chopin

dostal moderatora ? Hahahahaahah

Opublikowano
Co tam się odkutasza z tym Divisionem?

Ktorys sie podkurwił i teleportował wątek w krajobraz ale larum krawaty zrobili i im część oddali... luźne gacie poszły w plener a wszystkiemu winny chopin

dostal moderatora ? Hahahahaahah

awansował na pana prezesa kurzu na własnym podwórzu :guma:

Opublikowano

Obiecales zalatwic i zalatwiles :grin: I jak ryju ogarnales sprawe?

Opublikowano
  • Autor
Co tam się odkutasza z tym Divisionem?

Ktorys sie podkurwił i teleportował wątek w krajobraz ale larum krawaty zrobili i im część oddali... luźne gacie poszły w plener a wszystkiemu winny chopin

dostal moderatora ? Hahahahaahah

Ta... w dziale turbo etylina :D

Opublikowano

Weźcie się odpierd**lcie jak mnie nawet nie ma w b6 division

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
Obiecales zalatwic i zalatwiles :grin: I jak ryju ogarnales sprawe?

mnie pytasz ? Bede online ok poludnia to sie odezwe.

Opublikowano
Weźcie się odpierd**lcie jak mnie nawet nie ma w b6 division

Zagrane na Fortepianie

Chopin, ale właśnie o to cała boruta się rozpętała. Oni chcą Cię tam:decayed:

Opublikowano

cwiara, do Ciebie na warsztat trzeba się umawiać, czy zmienicie mi olej od ręki? Bo za 700 km mam wymianę.

Opublikowano

Raczej trzeba sie umawiac bo czasem to urwanie d*py jest. Ale jak masz swoj olej i chcesz tylko wymienic to Cie skasuja za wymiane duzo.

Opublikowano

Aha. To lipa. Bo chcę kupić swój i tylko olej z filtrem zmienić. To muszę coś poszukać...

Chyba, że orientujesz się, ile by chcieli za wymianę oleju z filtrem + Wasz olej (ja używam Valvoline DuraBlend 5W40).

Możesz mi też link do strony podać?

Opublikowano

Witam Panów :decayed:

Opublikowano
Aha. To lipa. Bo chcę kupić swój i tylko olej z filtrem zmienić. To muszę coś poszukać...

Chyba, że orientujesz się, ile by chcieli za wymianę oleju z filtrem + Wasz olej (ja używam Valvoline DuraBlend 5W40).

Możesz mi też link do strony podać?

My mamy Totala. To lepiej jedz do mniejszego warsztatu i Ci taniej wymienia. Bo jak nie bierzesz naszego oleju to kasuja wiecej.

Opublikowano

Ok, dzięki za info :)

Opublikowano

:hi:

potrzebna pomoc Pany, konkretnie dystanse 15-20mm 5x112 śr. otw. centr. 66,5 najlepiej od ręki. Ktoś ma, może wie gdzie mogę dostać ?

Opublikowano
:hi:

potrzebna pomoc Pany, konkretnie dystanse 15-20mm 5x112 śr. otw. centr. 66,5 najlepiej od ręki. Ktoś ma, może wie gdzie mogę dostać ?

Kowi albo szafa będą wiedzieć, oni się dystansowali z tego co pamiętam:wink:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Ok, dzięki za info :)

Z której części miasta jesteś?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.