Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słoń rozyebał temat :shock3: finał prze ku@!a sztos...

Arek przesłuchaj sobie love forever, to dopiero jest chore:decayed:

Ryjki Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby Kaju walił mniej w c**ja w Nowym roku:wink:

dzięki ryju, więcej mięsa do tłuczenia na salonach :buziak:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pochwa... lony

Opublikowano
:hi: i ryjki miłej zabawy że byście nie musieli kogoś nosić :decayed:
Opublikowano
:hi: i ryjki miłej zabawy że byście nie musieli kogoś nosić :decayed:

:polew: :polew:

Siemano

Opublikowano
:hi: i ryjki miłej zabawy że byście nie musieli kogoś nosić :decayed:

będziesz ??? lekki jesteś :grin:

Opublikowano

Słoń rozyebał temat :shock3: finał prze ku@!a sztos...

Arek przesłuchaj sobie love forever, to dopiero jest chore:decayed:

Ryjki Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby Kaju walił mniej w c**ja w Nowym roku:wink:

dzięki ryju, więcej mięsa do tłuczenia na salonach :buziak:

Ostatnio mam k**wa taki ruch w wyrze, że ja pier**le. Jak tak dalej będzie, to się zajadę:grin:

Opublikowano

Zacząłeś świadczyć usługi pralnicze na tarze ?

Opublikowano

Ostatnio mam k**wa taki ruch w wyrze, że ja pier**le. Jak tak dalej będzie, to się zajadę:grin:

i taki z Ciebie przyjaciel, że nie podrzucisz nic świeżego :whistling:

Opublikowano

Słoń rozyebał temat :shock3: finał prze ku@!a sztos...

Arek przesłuchaj sobie love forever, to dopiero jest chore:decayed:

Ryjki Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby Kaju walił mniej w c**ja w Nowym roku:wink:

dzięki ryju, więcej mięsa do tłuczenia na salonach :buziak:

Ostatnio mam k**wa taki ruch w wyrze, że ja pier**le. Jak tak dalej będzie, to się zajadę:grin:

Musisz wykrochmalić prześcieradło bo ten ruch powodują trudne do zwalczenia drobnoustroje i bezkręgowce które lubią wilgoć i przykry zapach.

Opublikowano
  • Autor

Pijesz od rana ? :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

:hi:

szczęśliwego nowego roku Pany! Udanej zabawy sylwestrowej!!

Opublikowano

Nie wiem czy później będę aktywny... także z góry wszystkim życzę udanej imprezy i oby następny rok był lepszy :drunk::dancing:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego na nowy 2014 rok, co by w tym nowym było dane poznać szanowne grono :grin:

Opublikowano
  • Autor

Gniady wysadzili cię z siodła ? Pojechales na zakupy fura a wracales z buta :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Gniady wysadzili cię z siodła ? Pojechales na zakupy fura a wracales z buta :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Autem byłem na wulkanizacji a potem na pieszo bo chciałem trochę kurczaki po wsi przepędzić.

Opublikowano

W ogóle to Saint dzisiaj widziany pod Auto-Komfort na trzebnickiej :whistling:

Opublikowano
W ogóle to Saint dzisiaj widziany pod Auto-Komfort na trzebnickiej :whistling:

ten to wiecznie gdzieś jeździ :grin:

BTW - pod ten nadchodzący rok życzę wszystkim dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia - resztę sobie kupicie :hi:

Opublikowano
:hi:

Najlepszego na nowy 2014 rok, co by w tym nowym było dane poznać szanowne grono :grin:

No ja myśle :decayed: Następny Karol. Już chyba piąty:grin:

---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

A Wam Ryjki Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. To dla tych których dzis nie bede widział. A reszcie to później przy wodziance :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.