Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinieneś odpowietrzyć wszystkie idąc od lewego tylnego koła do prawego tylnego i później przód znowu zaczynając od lewego :wink: Troszkę więcej pracy ale bez żadnych wątpliwości musi śmigać :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W sanatoirum odcina :grin: Odwiedziny ryja Ocy. Od poniedzialku dodatkowe zabiegi na wątrobe se wykupił :grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
Powinieneś odpowietrzyć wszystkie idąc od lewego tylnego koła do prawego tylnego i później przód znowu zaczynając od lewego :wink: Troszkę więcej pracy ale bez żadnych wątpliwości musi śmigać :decayed:

jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć?

Opublikowano
Powinieneś odpowietrzyć wszystkie idąc od lewego tylnego koła do prawego tylnego i później przód znowu zaczynając od lewego :wink: Troszkę więcej pracy ale bez żadnych wątpliwości musi śmigać :decayed:

jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć?

Opublikowano
Powinieneś odpowietrzyć wszystkie idąc od lewego tylnego koła do prawego tylnego i później przód znowu zaczynając od lewego :wink: Troszkę więcej pracy ale bez żadnych wątpliwości musi śmigać :decayed:

jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć?

no to jutro lewarek, fura w górę i ogień:grin:

Opublikowano

Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:

Opublikowano
Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:

Jesli jest system abs to od najblizszego do najdalszego, jesli bez abs to odwrotnie

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

eve8ahuz.jpg

Pijemy za pieniadze z NFZ :grin:

Opublikowano

płynu nigdy mi nie zabrakło w zbiorniczku. Jak jeździłem z tym cieknącym to na bieżąco dolewałem. Po wymianie na inny zacisk, przy odpowietrzaniu pilnowałem żeby był. A wystarczy że odpowietrzę tylko drugi zacisk z tyłu czy muszę wszystkie?

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:43 ----------

dobra bo już się pogubiłem, tak mam ABS. To żeby odpowietrzyć cały układ to zaczynam od tylnego lewego koła, później prawe. Następnie lewy przód i prawy, tak?

Opublikowano

Przy ABS-ie zaczynasz od najbliższego

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:50 ----------

Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:

Jesli jest system abs to od najblizszego do najdalszego, jesli bez abs to odwrotnie

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/12/eve8ahuz.jpg

Pijemy za pieniadze z NFZ :grin:

informuję iż zminusowaliście się :decayed:

Opublikowano

Hornet tylko powiedz jeszcze, od najbliższego czyli prawy przód czy zaczynam od prawego tyłu?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

pomyłka lewy przód czy lewy tył jako pierwszy, sory za wypisywane głupoty wcześniej :facepalm:

Opublikowano
Hornet tylko powiedz jeszcze, od najbliższego czyli prawy przód czy zaczynam od prawego tyłu?

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:54 ----------

pomyłka lewy przód czy lewy tył jako pierwszy, sory za wypisywane głupoty wcześniej :facepalm:

Spoko sobota dzisiaj też już zacząłem pić ważne że nie podnosisz lewej ręki jak mówisz lewa strona :grin:także tego pierwszy od kierownicy:grin:

Opublikowano

picie piciem, ale od którego zacząć, proszę informacje jak krowie na rowie:grin:

Opublikowano
Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:

Jesli jest system abs to od najblizszego do najdalszego, jesli bez abs to odwrotnie

---------- Post dopisany at 19:36 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/01/12/eve8ahuz.jpg

Pijemy za pieniadze z NFZ :grin:

alkusy :grin:

qrfa jade do sklepa bo suszy :facepalm::polew:

Opublikowano

lolo kierowca potem obok kierowcy potem za kierowcą potem wlew paliwa koniec kropka .

Opublikowano

Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

Same mordy do którego ryja piszesz? :grin:

Opublikowano

haha dzięki wielkie teraz już wiem ale obawiam się, że do jutra może mi się zapomnieć hihihi, całe szczęście że zostanie to na forum :grin: tak to jest jak się jest razem z teściem na zwolnieniu L4:decayed:

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

Same mordy do którego ryja piszesz? :grin:

Do ryja Arre bo on miejscowy z jelonki

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.