Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany a jak będę odpowietrzał to korek na zbiorniczku zakręcony ma być? Wybaczcie ballantines robi swoje:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Pany a jak będę odpowietrzał to korek na zbiorniczku zakręcony ma być? Wybaczcie ballantines robi swoje:decayed:

nie-i gapi się tam przy odpowietrzaniu żeby płynu nie brakło.

Opublikowano

:hi:

Pany ktoś z Was słyszał jakieś opinie o tym ośrodku ?

"SPEKTRUM" OŚRODEK OKULISTYKI KLINICZNEJ

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Zadzwonione, uzgodnione :D

Opublikowano

i wszystko jasne, dzięki za pomoc. Nie pozostaje nic innego jak ...... siup Wasze zdrówko Pany:drinks:

Opublikowano
  • Autor
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Zadzwonione, uzgodnione :D

Ją będę od soboty w karpaczu także jak masz drajwera możemy coś tryknac

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Czyli spot niedzielny w jelonce :D

Opublikowano

jutro spróbuje, mówisz że ściągając tylko jeden zacisk mogło się wszystko zapowietrzyć?

Szczerze to nie wiem... Ja zawsze odpowietrzam cały układ, tak mnie uczyli w szkole i tak robiłem pracując w warsztacie :wink: Przynajmniej jest pewność że powietrza nigdzie nie ma :wink:

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Zadzwonione, uzgodnione :D

Ją będę od soboty w karpaczu także jak masz drajwera możemy coś tryknac

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

nastepny ryj co sie nie melduje na mej dzielnicy :decayed:

jutro sie ogarniemy ;)

Opublikowano
  • Autor
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Zadzwonione, uzgodnione :D

Ją będę od soboty w karpaczu także jak masz drajwera możemy coś tryknac

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

nastepny ryj co sie nie melduje na mej dzielnicy :decayed:

jutro sie ogarniemy ;)

W następnym tygodniu nie jutro

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 22:48 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Aaaaa jutro niedziela... Przepita glowa :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ryju. A my w swieradowie. Jutro bedziemy w karpaczu. Spot jakis? :D

W swieradowie kurfa? call me nr na pw :decayed:

Zadzwonione, uzgodnione :D

Ją będę od soboty w karpaczu także jak masz drajwera możemy coś tryknac

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

nastepny ryj co sie nie melduje na mej dzielnicy :decayed:

jutro sie ogarniemy ;)

W następnym tygodniu nie jutro

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

lokej jutro sie z Cwiara widze

bedziesz mial chec to sie i w nastepnym tygodniu mini spota zrobi ;)

Opublikowano
nie mogę założyć nowego wątku w dziale sprzedam dlatego piszę tu, Mam do sprzedania nowy telefon BlackBerry Curve 9320 w kolorze białym z sieci Orange. W zestawie słuchawki, karta pamięci, ładowarka+kabel USB. Cena na PW

http://s17.postimg.org/66n8lh217/image.jpg

Jest takie coś jak regulamin !!!!

Opublikowano
  • Autor

Ale napięty jak plandeka na zuku :)

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

oj oj sory ale ciężkooo mi już dzisiaj myśleć, ale porządek już został zaprowadzony, bo post został usunięty, ehhh człowiek w finansowym dołku a tu zawsze pod górke

Opublikowano
oj oj sory ale ciężkooo mi już dzisiaj myśleć, ale porządek już został zaprowadzony, bo post został usunięty, ehhh człowiek w finansowym dołku a tu zawsze pod górke

Rozumiem ale można to załatwić inaczej

Opublikowano
oj oj sory ale ciężkooo mi już dzisiaj myśleć, ale porządek już został zaprowadzony, bo post został usunięty, ehhh człowiek w finansowym dołku a tu zawsze pod górke

Przyzwyczaj sie do taty horneta , trzyma dyscyplinę i zapisuje minusy :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
oj oj sory ale ciężkooo mi już dzisiaj myśleć, ale porządek już został zaprowadzony, bo post został usunięty, ehhh człowiek w finansowym dołku a tu zawsze pod górke

Przyzwyczaj sie do taty horneta , trzyma dyscyplinę i zapisuje minusy :decayed:

:decayed::decayed:

:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.