Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

banan widziany na borowskiej :decayed:

a tu taka ciekawa sytuacja

Goldi ja jestem przecie na spocie zawsze co tydzień :D także podjedź :)

może Gniady też by podjechał ? :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan::banan:

Opublikowano
:hi: MAGNOLIA czy MM o 17
Opublikowano
:hi: MAGNOLIA czy MM o 17

Magnolia

Opublikowano

Magnolia

Opublikowano
Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan::banan:

To ja mowilem ze mam obudowe do licznika :decayed:

Opublikowano

Ahh a ja o 16 wracam do rzeczywistości :kwasny:

Opublikowano
:hi: MAGNOLIA czy MM o 17

Magnolia

Pany a do której będziecie? Bo ja na 17 nie wyrobie:facepalm:

Opublikowano

do 19 chyba max jak cos to dzwon czy jeszcze jestemy:whistling:

Opublikowano
do 19 chyba max jak cos to dzwon czy jeszcze jestemy:whistling:

okej jak coś to będę dzwonił ale myślę, że max na 18 dotrę

Opublikowano
Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan::banan:

To ja mowilem ze mam obudowe do licznika :decayed:

A Grzesiu Ryj pomyliłem się

Opublikowano
do 19 chyba max jak cos to dzwon czy jeszcze jestemy:whistling:

eee dłużej się stoi czasami....

Opublikowano
Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan::banan:

To ja mowilem ze mam obudowe do licznika :decayed:

A Grzesiu Ryj pomyliłem się

Mnie raczej nie bedzie, chyba ze na chwile zajade to wezme ta obudowe do licznika.

---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

do 19 chyba max jak cos to dzwon czy jeszcze jestemy:whistling:

eee dłużej się stoi czasami....

Czasem to i do 23 sie rzadzi :grin:

Opublikowano

a Ty do jechowych wstąpiłeś czy chory ?

Opublikowano
Ryjku jakie piwo???

Bezalkoholowe :grin:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

a Ty do jechowych wstąpiłeś czy chory ?

Ale ze co? :grin:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Marcin jaka Ty obudowe potrzebujesz? Jakie kostki z tylu wychodza?

Opublikowano
Ryjku jakie piwo???

Bezalkoholowe :grin:

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

a Ty do jechowych wstąpiłeś czy chory ?

Ale ze co? :grin:

---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ----------

Marcin jaka Ty obudowe potrzebujesz? Jakie kostki z tylu wychodza?

polift z fisem czyli czerwona niebieska i zielona.

Opublikowano

Mam taka z niebieska zielona i szara.

Bedzie pasowac?

sygapu6y.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.