Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisał, że może dowieść jak większa ilość :kox: robimy zakup grupowy ? :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary :thumbup1:

Pan Irek jest jedyny w swoim rodzaju. :) dawał jakieś anegdoty ? Polewal pompę słonikiem ? :)

Opublikowano
:hi: byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary :thumbup1:

Pan Irek jest jedyny w swoim rodzaju. :) dawał jakieś anegdoty ? Polewal pompę słonikiem ? :)

hehe generalnie dużo mówił :grin: - to teraz robimy myju myju a teraz slonik robi siku :grin:

Opublikowano
:hi: byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary :thumbup1:

Dzisiaj byłeś i w poniedziałek jeszcze raz nie mogłeś telefonicznie zamówić ?

Opublikowano
:hi: byłem dzisiaj w aso i za 20 zeta jest oprawka, odbieram w poniedziałek wiec już załatwione. Dzisiejsza wycieczka do Trzebnicy zakończona sukcesem 20 min roboty 50zł mniej w portfelu i pompa nie cieknie:grin: Dzięki szczuraz za namiary :thumbup1:

Dzisiaj byłeś i w poniedziałek jeszcze raz nie mogłeś telefonicznie zamówić ?

mam blisko to podjechalem. Myslalem ze maja na miejscu:decayed:

Opublikowano

Właśnie wychodzę z chłopakami z pracy na piwo -o matko:shock3:

Opublikowano

Arek przykra sprawa, ale trochę mnie udupił z sianem dzwon czarnej... :mad:

Wysłane z monopola 24/7

Spoko luz :wink: tak sobie gadam tylko :wink: odkujesz się to będziemy szukać maszyny :kox:

Opublikowano
  • Autor

Oca jakby mnie nie było jutro na apocie bo sytuacja jest dynamicNa to dzwon

---------- Post dopisany at 03:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

Chyba będzie mnie musiał ktoś chwycić bo sam nie sojade.

Opublikowano
Oca jakby mnie nie było jutro na apocie bo sytuacja jest dynamicNa to dzwon

---------- Post dopisany at 03:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

Chyba będzie mnie musiał ktoś chwycić bo sam nie sojade.

A co Ty taki najebany:grin:

Opublikowano
:hi: będzie dzisiaj jakiś spot? jeśli tak to mnie chyba nie będzie, nie nadaję się dziś do jeżdżenia autem :facepalm:
Opublikowano

:hi:byłeś na kawalerskim to trza było bzykać a nie pić :decayed:

Opublikowano
:hi:byłeś na kawalerskim to trza było bzykać a nie pić :decayed:

hehe to parapetówka była:whistling:

Opublikowano

będzie cos dziś i gdzie ?

Opublikowano
  • Autor

Ja bym się pojawił ale jestem wykrecony. Jakby mnie ktoś z klecinskiej z orlenu zawinął to się pojawie

Opublikowano

My z Cwiara kończymy zegary , nie wiem czy sie wyrobimy na 17 czy na 18

Opublikowano

To sie w końcu zdecydujcie

Opublikowano
  • Autor

Gniady jesteś chętny na spot ?

Opublikowano

ciepło jest i jasno to o 18 magnolia i koniec

Opublikowano

Dlaczego magnolia i dlaczego tak póżno skoro jest ciepło to lepiej sie wcześniej spotykać a może za bardzo widziwiam

Opublikowano

milenijny ? 17:30 ? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.