Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
To chyba musisz bardzo mało używać ?? Z1 najdłużej mi 2 dni wytrzymała, jak mało używana, a tak to codziennie trza ładować :decayed:

Używam intensywnie telefonu. Rozmowy biznesowe, internet, muza jak jadę do pracy. Aplikacje typu facebook i w skoki czasami cisnę :D więc uważam, że trafiłem na mega egzemplarz "Z" :)

Opublikowano
k**wa leże i wstać nie mogę :polew:

:polew:

Opublikowano

Ale asy :grin:

Opublikowano

Siemankoo , hornet dzięki za pobudkę :wink: ( tylko trochę wcześnie ) :grin:

Opublikowano

Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży.

dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało :D

Opublikowano
Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży.

http://img5.imageshack.us/img5/3884/dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało :D

Spróbuj poodciskać może źle leży :wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

1/4 ty zamiast kukać :dziura: odezwał byś się coś :grin:

Opublikowano
Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży.

http://img5.imageshack.us/img5/3884/dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało :D

Spróbuj poodciskać może źle leży :wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

1/4 ty zamiast kukać :dziura: odezwał byś się coś :grin:

Oca Ty już wstales ? ?

Opublikowano

Chcialem powiedziec ze

...nie mam nic do powiedzenia :grin:

Opublikowano
Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży.

http://img5.imageshack.us/img5/3884/dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało :D

Spróbuj poodciskać może źle leży :wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

1/4 ty zamiast kukać :dziura: odezwał byś się coś :grin:

Oca Ty już wstales ? ?

Hornet mnie rano obudził mini spota mu się chciało :decayed:

Opublikowano
Panowie , korzystając z wolnego i dobrej pogody , chciałbym ogarnąć swój zderzak w A4 bo mi coś ślizgach za c**jo nie leży.

http://img5.imageshack.us/img5/3884/dax4.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Orientuje się ktoś z was czy to wina ślizgów może być czy po prostu źle założony , bo ja osobiście w A4 nigdy go jeszcze nie ściągałem bo boje się ze już wtedy nigdzie nic nie będzie leżało :D

Spróbuj poodciskać może źle leży :wink:

---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:52 ----------

1/4 ty zamiast kukać :dziura: odezwał byś się coś :grin:

Oca Ty już wstales ? ?

Hornet mnie rano obudził mini spota mu się chciało :decayed:

no wiecia co ... :D

Opublikowano

Koniec sielanki jadę umyć felgi i lepsze zdjęcia zrobić :decayed: chyba :grin:

Opublikowano

Noo. Do roboty sie wszyscy weźcie. Ja zapierdzielam a Ci sie opieralają.

Opublikowano
Noo. Do roboty sie wszyscy weźcie. Ja zapierdzielam a Ci sie opieralają.

że co dlaczego kiedy ? :D

Opublikowano
Noo. Do roboty sie wszyscy weźcie. Ja zapierdzielam a Ci sie opieralają.

Jo też pracuje

Opublikowano

Chociaz jeden porzadny :decayed:

Opublikowano

Siema :hi: potrzebuje olej motul gdzie mogę kupić we Wro ? Płacę jak za prezydenta

Opublikowano
Siema :hi: potrzebuje olej motul gdzie mogę kupić we Wro ? Płacę jak za prezydenta

Sprawdz na petrobaza.pl z Wroclawia są

Opublikowano
Siema :hi: potrzebuje olej motul gdzie mogę kupić we Wro ? Płacę jak za prezydenta

ale on niewiele wart :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.