Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Nikt się nie chwalił ze pracuje jako tester w polmosie :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Macie Panowie jakąś zaprzyjaźnioną stacje kontroli pojazdów bo przegląd się zbliża a ciemne szybki w aucie mam :kox:

Opublikowano
Nikt się nie chwalił ze pracuje jako tester w polmosie :)

I tu się mylisz, nie o taką firmę chodzi, nic z branży alko :grin:

---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

:hi:

Macie Panowie jakąś zaprzyjaźnioną stacje kontroli pojazdów bo przegląd się zbliża a ciemne szybki w aucie mam :kox:

Jeśli chodzi o wrocław to byłem na stalowej, w sumie gościu na pełnej wyjebce, nic nie sprawdzał, byle tylko wjechać i stówke zostawić, ale nie wiem jak to z szybkami może być. Mogę polecić stacje w Jelczu, koleś miał tak czarne szyby, że ledwo co było widać i też się o to martwił. Diagnosta na to - co się pan tym przejmujesz, pan tym autem jedzisz, widziec widisz to w czym problem. Tyle że kawałek trzeba jechać

Opublikowano
Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::decayed::grin::grin:

Tak jest :wink:

Opublikowano
Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::decayed::grin::grin:

Tak jest :wink:

Czujnik w spodniach, połączony jest z czujnikiem wzroku i dotyku:decayed:

Opublikowano

A tak w ogóle to Siemankoo :grin:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Panowie dlaczego czasem po odpaleniu po nocce mam ssanie a czasami go nie ma.Odpowiada za to jakiś czujnik czy cuś? Nie mylić z innym ssaniem :decayed::decayed::grin::grin:

Tak jest :wink:

Czujnik w spodniach, połączony jest z czujnikiem wzroku i dotyku:decayed:

Odpowiedział nasz wyuczony Alwaro :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Nelson zmień tego Cabrioleta w opisie bo to już stare auto takie rocznikowe :grin:

Opublikowano

Czujnik w spodniach jest OK :grin: ale jak widać w aucie nie :thumbdown:

Z każdym dniem spalanie w moim 1.8T mnie coraz bardziej zaskakuje - negatywnie. Średnia na kompie 15,7l przy jeździe jak piz... :facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Jaki masz kod silnika ? Jaką masz przepustnice na linke czy elektroniczną i czy masz kata

Opublikowano

ANB , kat jest , przepustnica elektroniczna

Opublikowano
  • Autor

Pyknij logi to zobaczymy co tam siedzi bo o ile niemasz jakiegoś hardkorowego programu powinna palić mniej . Ten silnik nie jest ślepy i głuchy jak moje byle aeb. Świece kiedy wymieniales ?

Opublikowano

Wydaje mi się że to wina czujnika temp , raz że czasem chodzi bez ssania a czasem na ssaniu , a dwa może dlatego wariuje i pokazuje takie dziwne rzeczy na fisie , sam osobiście jakoś nie liczę tego spalania. Jadę tankuje i już ;)

Programu niestety jeszcze nie mam ale to kwestia tylko czasu albo inaczej $$ ;)

A apropo logów itp , jestem ciemny jeżeli chodzi o takie rzeczy :facepalm:

Opublikowano

Siemano :)

Dziś środa popielcowa czyli zaczął się wielki post i trzeba jakieś wielkopostne postanowienia poczynić , a więc ja postanowiłem że nie będę latał na czerwonym :grin::grin::grin::polew:

Opublikowano
Wydaje mi się że to wina czujnika temp , raz że czasem chodzi bez ssania a czasem na ssaniu , a dwa może dlatego wariuje i pokazuje takie dziwne rzeczy na fisie , sam osobiście jakoś nie liczę tego spalania. Jadę tankuje i już ;)

Programu niestety jeszcze nie mam ale to kwestia tylko czasu albo inaczej $$ ;)

A apropo logów itp , jestem ciemny jeżeli chodzi o takie rzeczy :facepalm:

dziencioł znowu sie widzimy:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wydaje mi się że to wina czujnika temp , raz że czasem chodzi bez ssania a czasem na ssaniu , a dwa może dlatego wariuje i pokazuje takie dziwne rzeczy na fisie , sam osobiście jakoś nie liczę tego spalania. Jadę tankuje i już ;)

Programu niestety jeszcze nie mam ale to kwestia tylko czasu albo inaczej $$ ;)

A apropo logów itp , jestem ciemny jeżeli chodzi o takie rzeczy :facepalm:

Odblokuje się z czasem to wpadniesz i zlogujemy

Opublikowano

Goldik nie widzę wpisu odnośnie aerobiku o 8!:decayed:

Opublikowano

He he wczoraj biegałem w sumie co drugi dzień sie treninguje :decayed: ale dzis chyba też sie przebiegne i tak nie mam nic do roboty

sprzedam jakby ktoś szukał hustawka rozkładana do pozycji lężącej jak dla was 100 zł Jeszcze mam dwie kóńcówki drążków Ms jakby ktos szukał

DSCN0585.jpg

Opublikowano
He he wczoraj biegałem w sumie co drugi dzień sie treninguje :decayed: ale dzis chyba też sie przebiegne i tak nie mam nic do roboty

sprzedam jakby ktoś szukał hustawka rozkładana do pozycji lężącej jak dla was 100 zł Jeszcze mam dwie kóńcówki drążków Ms jakby ktos szukał

http://s12.postimg.org/qaf1b5jbd/DSCN0585.jpg

:hi:Siema, goldi takie rzeczy się trzyma nigdy nie wiadomo, a znów mogą być przydatne :grin:

Opublikowano
He he wczoraj biegałem w sumie co drugi dzień sie treninguje :decayed: ale dzis chyba też sie przebiegne i tak nie mam nic do roboty

sprzedam jakby ktoś szukał hustawka rozkładana do pozycji lężącej jak dla was 100 zł Jeszcze mam dwie kóńcówki drążków Ms jakby ktos szukał

http://s12.postimg.org/qaf1b5jbd/DSCN0585.jpg

Te końcówki drążków są do huśtawki ?

Opublikowano

Lolek chyba tobie :decayed:

Do huśtawki nie do audi :grin:

Opublikowano
Lolek chyba tobie :decayed:

Do huśtawki nie do audi :grin:

hehe wszystko w swoim czasie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.