Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mojo na 10 kkm 3 litry :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Panowie jest tu ktoś z Zgorzelca ?
Opublikowano
  • Autor

Goldik tyle wypompowalem z przewodu od mapsensora. Wywalilem go w uj i zaladowalem silikon. a4y5ehy9.jpg

Opublikowano
siema:hi:

No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga.

to chyba dobrze? pasują ? :decayed:

Opublikowano
Goldik tyle wypompowalem z przewodu od mapsensora. Wywalilem go w uj i zaladowalem silikon. http://img.tapatalk.com/d/14/03/11/a4y5ehy9.jpg

To Co nic nie da, za chwilę problem po przekroczeniu 3k obrotów powróci. Użyj pompki do piłki. Wsadź igłę do środka i pompuj. Oczywiście najlepszy byłby kompresor ;-)

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

Matko polko pije jak wściekły :facepalm:

w sensie moja a4 czy Ty? :D czy razem? :D

Banan zrób najpierw logi, sprawdź luzu na turbinie. Coś nie halo skoro wcina tyle oleju. Jednym słowem masakra :o

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi: Panowie jest tu ktoś z Zgorzelca ?

Ja jestem, a co potrzeba?

Opublikowano
k... po 5 miesiącach od wymiany, znowu mi się kontrolka oleju pali:facepalm: to jest kosmos, żeby silnik tyle oleju brał :/

btw - czas na zmianę ogumienia na letnie już, czy jeszcze czekacie?

:hi:

bo pryszcza to się leczy a nie pudruje

Cwiara przy wymianie oleju sprawdzał i wszystko było ok. Na przyszły wtorek do ECU jestem umówiony na wymianę rozrządu i inne pierdy, to jeszcze sprawdzą co i jak. Coś o pierścieniach albo tłokach mówił. Zalany był w październiku, przejechałem jakieś 4 tysiące, spalił ok. 3 litry oleju.

sprawdz wrzoda, moze nie warto na ta chwile wymieniac rozrzadu w tym silniku

Opublikowano
:hi: nie ma to jak obchodzić urodziny w pracy, najebany od rana :grin:
Opublikowano
  • Autor

Gdzie pracujesz ?

Opublikowano

Pany .... tel upał i sam się restartuje co to może być... ?

Opublikowano
Pany .... tel upał i sam się restartuje co to może być... ?

Anielski orszak niech mą duszę przyjmie :decayed:

Opublikowano
Pany .... tel upał i sam się restartuje co to może być... ?

Anielski orszak niech mą duszę przyjmie :decayed:

Kaju nie ma bata byłeś grabarzem

Opublikowano
Pany .... tel upał i sam się restartuje co to może być... ?

Anielski orszak niech mą duszę przyjmie :decayed:

Kaju nie ma bata byłeś grabarzem

jeszcze nie :grin:

Opublikowano
siema:hi:

No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga.

to chyba dobrze? pasują ? :decayed:

Pasują elegancko

Opublikowano
Gdzie pracujesz ?

Nie mogę tak pisać, tajemnica zawodowa jeszcze jakaś kontrola wpadnie :grin: dowiesz się Maciek w swoim czasie :decayed:

Opublikowano

Włącznik coś sobie luźno lata.... może się przyblokował jakoś....

Opublikowano
  • Autor

Latasz po mieście to wrzuc go w serwis niech zerkna

Opublikowano
:hi: nie ma to jak obchodzić urodziny w pracy, najebany od rana :grin:

Skoro urodziny to Wszystkiego Naj :decayed:

Opublikowano

100!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.