Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jaki lekarz mnie badał, hehe to za dużo powiedziane, bo ja nawet bluzy nie zdjąłem a ona mówi mi o moich bliznach :decayed: generalnie podstarzała, gburowata, blond k**wa :decayed:

A ładna chociaż?

Wysłane z monopola 24/7

:polew: nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach :grin:

:polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jaki lekarz mnie badał, hehe to za dużo powiedziane, bo ja nawet bluzy nie zdjąłem a ona mówi mi o moich bliznach :decayed: generalnie podstarzała, gburowata, blond k**wa :decayed:

A ładna chociaż?

Wysłane z monopola 24/7

:polew: nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach :grin:

Jakby była ładna, postarałbym się pomóc. Ale jak tak to piz*a blada :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
jaki lekarz mnie badał, hehe to za dużo powiedziane, bo ja nawet bluzy nie zdjąłem a ona mówi mi o moich bliznach :decayed: generalnie podstarzała, gburowata, blond k**wa :decayed:

A ładna chociaż?

Wysłane z monopola 24/7

:polew: nie wiem jak Ty odbierasz pojęcie ładna, można ją porównać do starego, zardzewiałego, żeliwnego kaloryfera pomalowanego emalią, spod której przebija rdza. Chyba takie okazy trafiają do Ciebie :decayed:

---------- Post dopisany at 22:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ----------

w sensie na skup, nie mówię tu o Bułgarkach :grin:

Jakby była ładna, postarałbym się pomóc. Ale jak tak to piz*a blada :-D

Wysłane z monopola 24/7

Kurde liczyłem na Ciebie :facepalm: Wyobraź sobie że ja aż 10 min musiałem tam siedzieć :facepalm:

Opublikowano
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Prosił, mówił, że skrzynke wódy stawia, to sie zgodziłem :grin:

Opublikowano
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Prosił, mówił, że skrzynke wódy stawia, to sie zgodziłem :grin:

To kiedy odcinka?

Opublikowano
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Prosił, mówił, że skrzynke wódy stawia, to sie zgodziłem :grin:

To kiedy odcinka?

Zapewne jak wskazówka dojdzie do czerwonego pola :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Prosił, mówił, że skrzynke wódy stawia, to sie zgodziłem :grin:

Nie kuś cwiary... :)

Opublikowano
Wojtas oddał lejce... świat się kończy :whistling:

Prosił, mówił, że skrzynke wódy stawia, to sie zgodziłem :grin:

To kiedy odcinka?

Zapewne jak wskazówka dojdzie do czerwonego pola :-D

Wysłane z monopola 24/7

To możemy za 2 tyg zrobić alkospota :decayed: Za tydzien mnie nie ma bo na bukowine lece ale za 2 tyg jak najbardziej. Może i Wojtek sie zjawi to wtedy ja coś postawie :wink:

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

Niebawem cos sie zmieni w pierwszym poscie.

Jak ktos chce sie dopisac do wrocławskiego assistance to pisac do mnie to zaktualizuje info.

Opublikowano

Alcoassistance +48505313122 :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
Alcoassistance +48505313122 :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dobry Pany :hi: Nelson dzięki Tobie tak bardzo polepszył mi się humor, dzień od razu nabrał kolorów :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: po tygodniu urlopu :thumbdown:
Opublikowano

porezał :slina:

Opublikowano
porezał :slina:

ale pajęczyna jak on to poupychał haha :grin:

Opublikowano

Arbam wyczysc skrzynke PW bo nie mozna wysłać wiadomości :wink:

Opublikowano
Alcoassistance +48505313122 :-D

Wysłane z monopola 24/7

Dobry Pany :hi: Nelson dzięki Tobie tak bardzo polepszył mi się humor, dzień od razu nabrał kolorów :grin:

Zawsze do usług :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

panowie ruszcie głową bo ja już straciłem... znaczy c**j mnie strzelił. :kwasny:

teraz jest to:

519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71

zwarcie do plusa

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania

objawy cały czas te same przeładowanie i notlauf jak nie odpuszczę. Jazda na wskaźniku boost już mnie trochę męczy. Macie jakieś pomysły ?

Mam jeszcze jedno pytanie do czego jest wężyk idący od N18 i N75 do filtra powietrza ? jak go zaślepiłem to załadowała mi po przegazowaniu prawie 0.5 bara i to na postoju. Chodzi mi o te przewody z trójnika. Duds mi dzisiaj mówił że jak to wyczepił to moc stracił a u mnie turbo ładuje na postoju... WTF z osranym gnojojadem ?

Opublikowano

Pany Lubin daleko od Was ?

Mały temat mam tam do ogarnięcia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.