Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Szybkim krokiem zbliża sie czas zmiany fury żonie plan A4 b5 silnik 1.6 sedan model poliftowy

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Panie Jarek... daj pan spokój. 1.6 pali tyle samo co 1.8 a tylko pod pedałem brakuje i o części trzeba więcej pytać. No chyba że masz jakiś ekstra prajs i jest z gazem wtedy ok. :decayed:

Opublikowano

Felo wpadło:decayed:

Audi.jpg

Opublikowano

Jak sie trafi 1.8 to bedzie natomiast żona nie chce dwumasów turbin a gazownie i tak założy ćwiartoliński

Nelson na A4 ładniej sie prezentowały

Opublikowano
  • Autor

Skurwiesyn... Ale i tak na moim allroadzie by ładniej siadly

Opublikowano
Jak sie trafi 1.8 to bedzie natomiast żona nie chce dwumasów turbin a gazownie i tak założy ćwiartoliński

Nelson na A4 ładniej sie prezentowały

Wiem, dlatego zbieram na gwint:wink:

Opublikowano

Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

Na różowo pertolne:grin:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

Na różowo pertolne:grin:

Szybko przemaluj bo ktoś na wioche pl wrzuci

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

I chciałem tylko dekle a nie cale felgi . Z Audi Subaru nie zrobisz :wink:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

no chyba coś Cie boli :grin:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

no chyba coś Cie boli :grin:

S-line jest kosa . Ale slajn na zamówienie to kupa :polew:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

no chyba coś Cie boli :grin:

S-line jest kosa . Ale slajn na zamówienie to kupa :polew:

wystające felgi jeszcze większa :facepalm:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

no chyba coś Cie boli :grin:

S-line jest kosa . Ale slajn na zamówienie to kupa :polew:

wystające felgi jeszcze większa :facepalm:

Szopen szopen :facepalm:

Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

z tego co wiem to Ty chciałeś swoje zaślepki pomalować na złoto a wyszła kupa :polew:

Lepsza kupa jak slajn :grin:

no chyba coś Cie boli :grin:

S-line jest kosa . Ale slajn na zamówienie to kupa :polew:

wystające felgi jeszcze większa :facepalm:

Szopen szopen :facepalm:

Oca Oca :facepalm:

jak tam dzisiaj wiadoma sprawa ? okazało się coś ? będzie coś z tego ?

Opublikowano
:hi: dobry wszystkim, odwołanie złożone do zusu, teraz tylko czekać na odpowiedz, więc Pany trzymać kciuki żeby się udało, bo trzeba robić program i kupić jakieś letnie kapcie :decayed:
Opublikowano
Zostaw jak jest tylko kolor zmień :wink: Wysokość jest odpowiednia :decayed:

miałem pisać to samo :) nie kombinuj bo jest gitara :) tylko przemaluj na złoto :decayed:

A ten z tym złotym. Wszystko by na złoto malował

Szopena to nie kielichy w kościele-rewolucyjna :grin:klekajcie narody

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.