Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany seryjnie u siebie w 1.8T mam przepływke 06A 906 461 DX , kupiłem o oznaczeniu 0 986 280 210 . Czy to jedno to samo ? :D

Opublikowano

Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed:

Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:

Opublikowano
Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed:

Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:

o k**wa. project x się szykuje :grin:

Opublikowano

Moze sie zjawie jutro na DW wieczorkiem :decayed:

Opublikowano
Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed:

Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:

Coś czuję że jutro u co po niektórych będzie pół mroczność :grin:

Opublikowano
Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed:

Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:

Ja bede :grin:

Opublikowano

ja też bede :decayed:

Opublikowano
Witajcie, sory, że tak na ostatnią chwilę, ale okazało się, że jutro mam wolną chatę, żonka wyjeżdża do mamusi:decayed:

Chciałby ktoś wpaść jutro? Wiszę co najmniej dwie flaszki. Na pewno o 18:00 oglądam mecz Śląska. Jak coś adres na priv. Pozdro:hi:

Ja bede :grin:

ja też bede :decayed:

Miłej zabawy :wink:

Opublikowano

Szopen Ty kierowca wiec zwieziesz i przywieziesz :decayed::naughty:

Opublikowano
:banan:
Opublikowano
Pany seryjnie u siebie w 1.8T mam przepływke 06A 906 461 DX , kupiłem o oznaczeniu 0 986 280 210 . Czy to jedno to samo ? :D

up up :grin:

Opublikowano
Pany seryjnie u siebie w 1.8T mam przepływke 06A 906 461 DX , kupiłem o oznaczeniu 0 986 280 210 . Czy to jedno to samo ? :D

up up :grin:

Tu sie wódke planuje a Ty o pierdolach :grin::grin:

A tak poważnie to w etce trzeba sprawdzic. W tej chwili nie mam przy sobie. Jutro sie przypomnij to sprawdze.

Opublikowano

ktos cos potrzebuje zawiesc przewiesc na trasie jelenia-wrocek w sobote?

Opublikowano
ktos cos potrzebuje zawiesc przewiesc na trasie jelenia-wrocek w sobote?

he he to samo bede dzisiaj robil na 99% :decayed:

Opublikowano
:siema::decayed:
Opublikowano
:siema::dziura:
Opublikowano
  • Autor

Dobry

Opublikowano
:banan:
Opublikowano
:banan:

Adresik na PW mógł bym poprosić ? :wink::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.