Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Do ubezpieczeczyciela sprawcy. Policja była?

policji nie było , spisała babko oświadczenie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to z oświadczeniem do ubezpieczyciela sprawcy.

Opublikowano

łokeyy jutro dryndne

Opublikowano

zakładaj gorset, plecy Cie bolą niesamowicie przecież :whistling: a i nie zapomnij o psychologu i że się teraz boisz wejść do samochodu... :naughty:

Opublikowano

Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

Opublikowano
Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

w nagrode dostaniesz talon... :naughty:

Opublikowano
Siemankoo , a ja wyruszam dalej toczyć tą nierowną walkę :facepalm: ale wiem że muszę , bo jak wygram bd efekt :grin:

w nagrode dostaniesz talon... :naughty:

:grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Dzisiaj się zapowiada piękny dzień, także idziemy pucować moją piękną niunię i kładziemy później politure :ad::ad:

i jakaś sesja może będzie to może w końcu będą jakieś fajne foty :decayed:

Kylomc z Tobą wszytko Oki ? Bo wczoraj to szok mógł być a dzisiaj łeb nie napitala ?

Opublikowano

jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe :D

Opublikowano

E tam nie boli się zastanow dobrze :D. Chopin jaki wosk?

Opublikowano
jest ok nic nie boli ... no tylko sobie wargę przegryzłem hehehe :D

a ja jestem na 103% pewny że Cie boli i to bardzo... przemyśl to jeszcze raz

Opublikowano

coś chyba boli :D

Opublikowano
E tam nie boli się zastanow dobrze :D. Chopin jaki wosk?

Meguiar's :decayed:

Opublikowano
coś chyba boli :D

jak boli a to Twój "pierwszy" raz to 6-8tyś wpadnie :naughty:

Opublikowano

serwują żywe kalmary :shock3:

Opublikowano

Chopin kup sobie puszkę Zymola Carbon plus cleaner do neigo :) Na Ślężnej można kupić setup w dobrej cenie :) Raz że się będzie trzymał dobrze, a dwa, że politury nie trzeba bo cleaner ma ją w sobie.

Qurczak to nie żywe na koniec, a jony sodu z sosu sojowego reagują z tkankami ;)

Opublikowano
Chopin kup sobie puszkę Zymola Carbon plus cleaner do neigo :) Na Ślężnej można kupić setup w dobrej cenie :) Raz że się będzie trzymał dobrze, a dwa, że politury nie trzeba bo cleaner ma ją w sobie.

Qurczak to nie żywe na koniec, a jony sodu z sosu sojowego reagują z tkankami ;)

Oli wiem wiem. Akurat temat kosmetyków mam mocno zgłębiony ale nie inwestuje tera mocno w to bo jade do Griffego na pełny detaling z korektą SwissVaxa :banan: i po tym przejde na wyższą półke niż megs

Opublikowano

Oki :P

Opublikowano

:hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?

Opublikowano
:hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?

No w tył i nazat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.