Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie sąsiedzi robią grilla w tą ulewę niech dzis sie wypada jutro będziemy mieli ładnie

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

2a7eqe9y.jpg

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Przez tą ulewe musielismy iść z grillem pod most a na stolik miejsca zabraklo

Opublikowano
u mnie sąsiedzi robią grilla w tą ulewę niech dzis sie wypada jutro będziemy mieli ładnie

jutro ma własnie być lipa ...

Opublikowano

Pany może mi któryś sprawdzić w etce jakie mam kupić oringi i uszczelkę do chłodniczki oleju i poda mi nr? Silnik AVG:hi:

Opublikowano

Ty gniady a ty czasem nie miałeś imprezować? a nie siedzieć na forum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Już poimprezował bo za zakupy się bierze :decayed:

Opublikowano
Już poimprezował bo za zakupy się bierze :decayed:

Sąsiad odpad idziesz na piwo?

Opublikowano
  • Autor

Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

Opublikowano
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Opublikowano

żyję :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Akcja się kręci. Wyszło jak zwykle

Opublikowano
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Akcja się kręci. Wyszło jak zwykle

kogo Ty chciałeś w c**ja zrobić? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ja chciałem z kulturą a nie maraton osiedlowy. Rozeszlismy się juz do domów bo były problemy z kontrolą trakcji. Jutro musimy ustalić dlaczego sterownik esp wysyłał błędne informacje do ecu. Grunt że navi miała aktualne mapy i dotarliśmy cało do domu. :hi:

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

Jakby co Gniady ma nieaktualne mapy i prowadzi objazdami przez stacje. Wychodzi że ma mały zasięg na zbiorniku.

Opublikowano
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Akcja się kręci. Wyszło jak zwykle

kogo Ty chciałeś w c**ja zrobić? :naughty:

młodzik a Ty się wyrażaj jakoś z kulturą a nie klniesz jak szewc :whip2::whip2:

:grin::grin:

Opublikowano
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Akcja się kręci. Wyszło jak zwykle

kogo Ty chciałeś w c**ja zrobić? :naughty:

młodzik a Ty się wyrażaj jakoś z kulturą a nie klniesz jak szewc :whip2::whip2:

:grin::grin:

poczkej przyjade to Ci w ten poniemiecki kask :punish::grin:

Opublikowano
  • Autor

Znajdz sobie bliższą rodzinę

Opublikowano
Jedno z kulturą bo jestem już delikatnie za***any

:nabijasie:

Akcja się kręci. Wyszło jak zwykle

kogo Ty chciałeś w c**ja zrobić? :naughty:

młodzik a Ty się wyrażaj jakoś z kulturą a nie klniesz jak szewc :whip2::whip2:

:grin::grin:

poczkej przyjade to Ci w ten poniemiecki kask :punish::grin:

czekam :pali:

---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Gniady i reszta , zrobić dzieciakom do zabawy :decayed:

Opublikowano
:hi: Siema, chyba pogoda nie dopisuje, Aso otwarte uszczelki zakupionek, tylko ja się pytam czemu to takie drogie!!! Zaplacilem za to gowno 77zl:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.