Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:już jestem a więc tak to jest ta fura

Audi A4 10800.00 PLN. Jawor - otoMoto.pl

posiada kśiążke serwisową z 2000 roku przebieg 140 tyś nowe opony płyny zmierzony miernikiem cały na razie tyle jestem w domu jak coś

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

kurcze to ja teraz mam gorsze auto od żony :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:już jestem a więc tak to jest ta fura

Audi A4 10800.00 PLN. Jawor - otoMoto.pl

posiada kśiążke serwisową z 2000 roku przebieg 140 tyś nowe opony płyny zmierzony miernikiem cały na razie tyle jestem w domu jak coś

Goldi , fajną to A3 kupiłeś :grin::grin:

:hi:

Opublikowano
:hi:już jestem a więc tak to jest ta fura

Audi A4 10800.00 PLN. Jawor - otoMoto.pl

posiada kśiążke serwisową z 2000 roku przebieg 140 tyś nowe opony płyny zmierzony miernikiem cały na razie tyle jestem w domu jak coś

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

kurcze to ja teraz mam gorsze auto od żony :facepalm:

Ty uważaj, żeby żona nie wyrwała na furę jakiegoś młodego jebaki :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi:już jestem a więc tak to jest ta fura

Audi A4 10800.00 PLN. Jawor - otoMoto.pl

posiada kśiążke serwisową z 2000 roku przebieg 140 tyś nowe opony płyny zmierzony miernikiem cały na razie tyle jestem w domu jak coś

---------- Post dopisany at 14:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

kurcze to ja teraz mam gorsze auto od żony :facepalm:

Ty uważaj, żeby żona nie wyrwała na furę jakiegoś młodego jebaki :-D

Wysłane z monopola 24/7

Nelson już sie czai :grin::grin: Wprawdzie nie młody ale zawsze coś :polew:

Goldi teraz niech Magda sie na forum rejestruje :decayed:

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:
Opublikowano

:hi:

Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10? :decayed:

Opublikowano
:hi:

Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10? :decayed:

Pewnie przyjeżdżał na czerwonym świetle :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem :grin: a nawet dwoma mostami i śluzą :naughty:

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem :grin: a nawet dwoma mostami i śluzą :naughty:

Złomu tam nie macie? :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem :grin: a nawet dwoma mostami i śluzą :naughty:

Złomu tam nie macie? :-D

Wysłane z monopola 24/7

:polew::polew::polew:

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem :grin: a nawet dwoma mostami i śluzą :naughty:

Złomu tam nie macie? :-D

Wysłane z monopola 24/7

nie,kamieni do uja i mchu :grin:

Opublikowano
:hi: Pany jutrzejsza akcja odwołana :facepalm: deszcz u was napierdala więc musiałem zjechać,ale nie martwcie się we wtorek wracam :grin:

Toż u nas na spocie pod mostem nie pada :decayed:

tak się składa że ja też robię we Wrocku pod mostem :grin: a nawet dwoma mostami i śluzą :naughty:

Złomu tam nie macie? :-D

Wysłane z monopola 24/7

nie,kamieni do uja i mchu :grin:

Biere :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

jeszcze wczoraj nieświadomy zjazdu wytrąbiłem sam 0.7 :facepalm: a dzisiaj 300 km do chaty musiałem jechać

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

trening przed jutrzejszym dniem zacząłem :grin:

Opublikowano

hej kupiłem ostatnio do tłuczenia do pracy i z powrotem staaarą corolle w benzynie i sie okazało że wolę disla :grin: w który silnik celować w A4 B5 ? z tego co pamietam 1,9 110KM ale wolę spytać znawców zanim babola kupię . :hi:

Opublikowano

1.9 110km afn

Opublikowano

Tylko 1.9

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

lewe tablice i ten przebieg - w życiu tyle nie ma :facepalm: i zobacz na ksenony - normalnie husky :facepalm:

---------- Post dopisany at 19:24 ---------- Poprzedni post napisany at 19:23 ----------

:hi:

Chopin czy to Ciebie widziałem Na Ostatnim Groszu około 10? :decayed:

nie ja dzisiaj cały dzień w studio , pewnie widziałeś żonę Arbama :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.