Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: ponownie :(

Ehh wyjąłem rns'a i co ujrzałem już wiem czemu mi radio FM nie gra oto widok, powiedzcie mi czego dokładnie brakuje żeby wpiąć się pod radio bo już mam tego dość.

http://s22.postimg.org/im476bp0d/IMAG0838.jpg

http://s22.postimg.org/x6la15jz1/IMAG0842.jpg

A i w kostce natknąłem się na taką oto zworkę bez niej w sumie nie działa radio

Proszę was o pomoc :( no i chciał bym jakoś do tego zamontować wejście na USB coś mówiliście o zmieniarce, fajna sprawa wiem ze w bagażniku mam okablowanie do tego

http://s29.postimg.org/e25ckgpjn/IMAG0839.jpg

http://s29.postimg.org/kh4dh4w9f/IMAG0840.jpg

Przecież antena jest :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ponownie :(

Ehh wyjąłem rns'a i co ujrzałem już wiem czemu mi radio FM nie gra oto widok, powiedzcie mi czego dokładnie brakuje żeby wpiąć się pod radio bo już mam tego dość.

http://s22.postimg.org/im476bp0d/IMAG0838.jpg

http://s22.postimg.org/x6la15jz1/IMAG0842.jpg

A i w kostce natknąłem się na taką oto zworkę bez niej w sumie nie działa radio

Proszę was o pomoc :( no i chciał bym jakoś do tego zamontować wejście na USB coś mówiliście o zmieniarce, fajna sprawa wiem ze w bagażniku mam okablowanie do tego

http://s29.postimg.org/e25ckgpjn/IMAG0839.jpg

http://s29.postimg.org/kh4dh4w9f/IMAG0840.jpg

Taką przejściówke musisz kupić. Do rns-e są 2 anteny. Jedna diversity wzmacniająca sygnał druga normalna.

big_z1.jpg

---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

Cytat Zamieszczone przez Radex121 Zobacz posta

Możliwości jest kilka. Aczkolwiek ja obstawiam koniec silniczka albo odbłyśnik wyskoczył z zaczepów

Wysłane z monopola 24/7

Sprawa jest taka ze ja je dopiero co zamontowałem i dlatego tak świecą ;P potrzeba im regulacji xD

Najpierw je recznie wyreguluj. Zamontowales ori xeny? Poziomowanie tez?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Miałem ori xenony ze spryskani i poziomowaniem i wymieniłem te xenony na BIxenony

I nie ma szans ich ręcznie gdy poruszam tymi śrubkami od regulacji to nic sie nie dzieje przeczytałem na forum ze trzeba podpiąć vaga i adaptacje lamp i wtedy wyregulować imbusem i zapisać zmiany komputer wtedy zapamięta zmiany i będzie git :decayed:

Coś masz nie tak z lampami. Ja mam ori xeny bez poziomowania i normalnie regulowalem sobie lampy ręcznie, później dopiero założylem silniczki od zwykłych lamp i regulowalem elektrycznie.

Opublikowano

No właśnie, skąd taką przejściówkę dorwę ?? Ktoś pomoże ? Szukając kabla antenowego spotkałem na necie właśnie obrazki gdzie wyprowadzone są dwa kable, mam jeden i nie pasował więc to co jest urwane to do czego szło jeśli możecie pomóc ? No i co to może być ten kabel po co on jest ? tzn ta zworka

Opublikowano

Tez moze byc, tylko tą zieloną ucinasz i lutujesz z tym przerwanym przewodem u Ciebie.

Opublikowano

Panowie robimy jutro Lolkowi jakąś eskortę z pod kościoła w kolumnie audi ? :decayed: bo na spocie to każdy chętny był :eusathink:

Opublikowano

A ta zielona (niebieska) nie wchodzi w radio przypadkiem?? bo tam jest na to gniazdo? W takim razie są dwa kable jeden mam wyrwany i drugi cały to od czego one obydwa są skoro musze tamten lutować ?

Tez moze byc, tylko tą zieloną ucinasz i lutujesz z tym przerwanym przewodem u Ciebie.
Opublikowano

Napisałem wyżej. Jeden antena diversity drugi zwykła. Oba wchodzą w białą kostkę antenową. Niebieskie bądź zielone złącze w radiu jest wejście do anteny gps.

Opublikowano

A no to teraz jasno że są potrzebne obydwa :D We wro jest ktoś kto to sprzedaje ?? i można od ręki dostać ? chciał bym to w końcu zrobić ;/

Opublikowano

Kurcze to widze lipa to dorwać ;/ Jak by było gdzieś we wro to było by super;/

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 21:40 ----------

Poszukałem tego adaptera i widzę że ciężko nawet na necie dorwać dostępny ten, dwu-kablowy żeby uciąć i przelutować

Opublikowano

car tronic

Opublikowano

Jak ciężko? Ja podałem jeden link, Ty drugi wiec nie wiem w czym problem.

Opublikowano

Ćwiara, ten mój towar niedostępny, ten twój jest jedno złącze i jak by mój kabel miał się tam wlutować ??

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

No elegancko tu znalazłem, który z tych był by najlepszy ?

https://car-tronic.pl/adaptery-antenowe-c14.html

car tronic
Opublikowano
Ćwiara, ten mój towar niedostępny, ten twój jest jedno złącze i jak by mój kabel miał się tam wlutować ??

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:21 ----------

No elegancko tu znalazłem, który z tych był by najlepszy ?

https://car-tronic.pl/adaptery-antenowe-c14.html

car tronic

car tronic jest świetny. wszystko mają i obsługa oraz wysylka mega profi. najlepszy sklep jaki znam

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Siema, Oca sobota pracujaca?

Opublikowano

Dobry z pracy

Opublikowano
  • Autor

Dobry z wyra. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.