Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest jakaś stronka gdzie można sprawdzić ceny częsci w aso?

Jest. U mnie w kompie :) mam ceny z sierpnia :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzięki Panowie za fajnego spota i nowe i te twarze które znam :hi: i fajne foto na niektórych moja koza załapała się :D

a kolega od auta odpisał:

Ja Ci powiem że z tego co mi kolega wymienił to przede wszystkim:

tarcze w stanie beznadziejnym

jakieś tam wałki od paska

auto generalnie całe do malowania bo polerka tej żywicy nie usunie (sam tak miał w poprzednim aucie)

a ja mu odpisałem: Zmień go bo on się kompletnie nie zna :facepalm:

pogratulować kupca
Opublikowano

Dzięki za poznanie ekipy i fajnie spędzony czas.

Miło było poznać i do następnego.

Zaraz zaraz. A czemu w awatarze masz czornego? :D

Dzięki Panowie za fajnego spota i nowe i te twarze które znam :hi: i fajne foto na niektórych moja koza załapała się :D

a kolega od auta odpisał:

Ja Ci powiem że z tego co mi kolega wymienił to przede wszystkim:

tarcze w stanie beznadziejnym

jakieś tam wałki od paska

auto generalnie całe do malowania bo polerka tej żywicy nie usunie (sam tak miał w poprzednim aucie)

a ja mu odpisałem: Zmień go bo on się kompletnie nie zna :facepalm:

pogratulować kupca

Tyle wygrać :polew:

Opublikowano
:nabijasie:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za fajnego spota i nowe i te twarze które znam :hi: i fajne foto na niektórych moja koza załapała się :D

a kolega od auta odpisał:

Ja Ci powiem że z tego co mi kolega wymienił to przede wszystkim:

tarcze w stanie beznadziejnym

jakieś tam wałki od paska

auto generalnie całe do malowania bo polerka tej żywicy nie usunie (sam tak miał w poprzednim aucie)

a ja mu odpisałem: Zmień go bo on się kompletnie nie zna :facepalm:

O aktywnej pianie na tej jego zajebanej mułem wiosce nie słyszeli ? Mogles mu umyć na miejscu jak taki pedant onanista w rurkach bez miejsca na jaja...

nadane z nory szczura

Opublikowano

Ćwiara jeśli możesz:) 8D9853465c

Opublikowano

Ćwiara jeśli możesz:) 8D9853465c

Jak tylko wroce ze spota to sprawdze :decayed:

Opublikowano

ok :grin:

Opublikowano

szukasz zaślepki czy czego?

Opublikowano

tak, zaślepki

Edytowane przez kozunia13

Opublikowano

temat w c**j kiepski, ja u siebie ciąłem z drugiego zderzaka, zostało mi obrobić i lakier położyć na cały zderzak, bo całość na gładko przygotowałem. ciekawe czy to ogarne w ogóle :facepalm:

Opublikowano

źle zrozumialeś, przedni zderzak ma wyrezany na gladko tylko prysnąć trzeba, 8D9853465c to numer zaślepki US w klapę tylną, Klapa us to już taki towar nie osiagalny, ze przed malowaniem wyrezam sam;D

Opublikowano

rozwalił mnie tym tekstem Panowie ;/ Cwiara Szuracz widzieliście go i jego " pseudo lakierniko-mechanika" :grin:

Opublikowano

nie wstawisz tego. nie ma szans, môwisz o całej blendzie tak? spójrz na klape eu i us, c**j na c**ju stanie a tego nie wkomponujesz. to szybciej do mnie przyjedziesz po klape eu i zrobisz customową - na battalionie napisz to Ci kowi fotki wrzuci co gdzie i jak ciąć klape i gdzie glutami smarknąć żeby było si

Opublikowano

Do której balowaliście? Jechałem przez Oleśnicę, ale było już za późno to nie dzwoniłem... KU#$& nigdy więcej nie pojadę przez to ZJE$E miasto! :P Ja pierd... co się nawkurzałem, dziury jak jasny chuy. Prawe nadkole tak się wytarło, że zrobiła się dziura i na każdej nierówności było słychać jakieś ocieranie. Zajechałem na miejsce, tasak w dłoń i było cięcie... Mam nadzieję, że to było to, a nie spierd***y gwint... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

ja klape szukalem dwa lata. ostatnio ze trzy na allegro sie przewinely a teraz cisza

Opublikowano

ja klape szukalem dwa lata. ostatnio ze trzy na allegro sie przewinely a teraz cisza

właśnie customowa mi się nie widzi, chociaż nie wiem jak na srebrnym by wyglądała.

Opublikowano

Ćwiara jeśli możesz:) 8D9853465c

Bartek, podklad tablicy rejestracyjnej-gruntowany: 718,41 :decayed:

A tak wogóle to właśnie wrócilem ze spota :grin:

Opublikowano

coście tam odkutasili ? :P

Opublikowano

coście tam odkutasili ? :P

Dziś nie dość że frekwencja dopisala to atrakcji nie brakowało. :grin: kryptonim "anakonda" :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.