Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:
Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:

Ja Ciebie też :D :D :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę :P

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:
Ja Ciebie też :D :D :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]
Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie :decayed:

Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 :wink:

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:
Ja Ciebie też :D :D :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]
Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie :decayed:

Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 :wink:

Rezałem dolną kratke s4 więc nie jęcz :P

Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:
Ja Ciebie też :D :D :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]
Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie :decayed:

Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 :wink:

Rezałem dolną kratke s4 więc nie jęcz [emoji14]
Nie wydaje takich dźwięków :wink:
Opublikowano

Dobra nie gdacz tylko przyjeżdżaj , pogadamy o tym brd :)

Opublikowano

Dobra nie gdacz tylko przyjeżdżaj , pogadamy o tym brd :)

Tobie nie mogę pomóc bo jak bd miał za dużo mocy to nie będę mógł spać z myślą że możesz zrobić sobie krzywdę :grin:
Opublikowano

to zajadę będziemy we dwóch :decayed:

Ja będę JAK ZAWSZE W SOBOTE :)
W ostatnią Cię nie widziałem :wink::grin:
Ja Ciebie też :D :D :D zapytaj reszty ... żeś się tak szybko zwinął pilnować jakiś dzieciorów to co ja poradzę [emoji14]
Powiem młodemu jak go nazwałeś , to następnym razem złamie Ci nosa jak będzie :decayed:

Druga sprawa 17 to nie jest 18.30 :wink:

Rezałem dolną kratke s4 więc nie jęcz [emoji14]
Zgwałciłeś swój eslajn kratką od esy?
Opublikowano

Koles dobry jest :-) prowokator ;-)

spoko żaden prowokator , jesli juz to lubie pozartować :)

Pozdro dla W-wia , udanego spota :)

Opublikowano

Milo było poznać i do zobaczenia za tydzień!

Opublikowano

Również powitać w gronie maniaków

Opublikowano

A ja chyba w końcu za tydzień zajadę :D Udało się wystroić wreszcie furę i wybieram się jutro do Wro. Prawdopodobnie zostaję na weekend, więc zajadę :D

Opublikowano

A ja chyba w końcu za tydzień zajadę :D Udało się wystroić wreszcie furę i wybieram się jutro do Wro. Prawdopodobnie zostaję na weekend, więc zajadę :D

Juz zapomnialem jak wyglądasz :grin:

Opublikowano

jakiś dzieciorów

ej co k**wa?
Opublikowano

;-)

Opublikowano

Czego tu?

Opublikowano
:grin:
Opublikowano

Bo tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.