Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany

Namawiajcie kolegów Goldi i Kaju by jechali na imprezę do BT :D

Jarek nie może tyle pić , a kaju to hmm

Pfff

Taki kaju :wink::grin:

On tylko Latex i Dwa i Pół :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oca ale to chodzi żeby oni nas namawiali a nie my ich :P

Edytowane przez Lolek

Opublikowano

co tu się dzieje?

Opublikowano

przy samym sterującym takie spalanie to przy pełnej piździe... jak dla mnie to tam wszystkie leją i tłoki zaczęło wypalać, na kompie posłucham filmiku - rozumiem że wycieku żadnego nie ma?

Nie ma żadnych wycieków silnik suchy i u góry jak i od spodu... wtryski nie leja dawno by już turbo wypaliły,tłoków to raczej też nie wypala chyba napisałeś najgorszą opcję jaka mogła by być w tym przypadku

Opublikowano

jak wtryski mają turbo wypalić? wtryskują paliwo do turba czy do komory spalania, w której pracuje tłok? zrób logi popatrzymy.

Opublikowano

łopatki wirnika wypalone, powyginane, spowodowane zbyt wysoką temperaturą spalin dostającą się na stronę gorącą turbosprężarki


W poście zrobiłem błąd tam nie miało być spalanie 17/100 tylko 13/100 przepraszam za zamęt

Opublikowano

Już mówiłem że nigdzie nie jadę do Bukowiny jeśli się coś zmieni to zdążę się zapisać i tak jedzie spora ekipa od nas oni ci wystarczą Harry

Opublikowano

łopatki wirnika wypalone, powyginane, spowodowane zbyt wysoką temperaturą spalin dostającą się na stronę gorącą turbosprężarki

W poście zrobiłem błąd tam nie miało być spalanie 17/100 tylko 13/100 przepraszam za zamęt

eee to zacznij od sterującego i po wymianie ustaw prawidłowy kąt wtrysku i dawkę. jak nie ma dymienia to jest git, tylko jeździsz teraz na

jakieś 70% możliwości silnika.

Opublikowano

co tu się dzieje?

No właśnie :decayed:

Opublikowano

łopatki wirnika wypalone, powyginane, spowodowane zbyt wysoką temperaturą spalin dostającą się na stronę gorącą turbosprężarki

W poście zrobiłem błąd tam nie miało być spalanie 17/100 tylko 13/100 przepraszam za zamęt

eee to zacznij od sterującego i po wymianie ustaw prawidłowy kąt wtrysku i dawkę. jak nie ma dymienia to jest git, tylko jeździsz teraz na

jakieś 70% możliwości silnika.

Kaju potrafisz pocieszyć,wszyscy czarne scenariusze piszą. Wymienie sterujący i wpadam na spot z rudym opić :)

Opublikowano

Kaju na spoty rzadko przyjeżdża a jak już jest to nie pije. Ale są inne mordy do napojenia :grin:

Opublikowano

Hehe to inni sie opiją za niego dla mnie to nie problem mam tylko 25km do Was

Opublikowano

Oca69 tez jest z Oleśnicy i jest co tydzień wiec zapraszamy :)

Opublikowano

Tak też myślałem zabrać się z nim mojej żony autem bo wczoraj urodził się mi drugi syn i od dziś zaczołem %%%%

Opublikowano

Gratuluje :)

Opublikowano

Dziękuje :)

Opublikowano

Gratulacje :wink::decayed:

Opublikowano

Dziękuje ponownie :) Oca może jutro wstępnie się umówimy gdzieś na mieście obgadać temat bo chętnie na sobote bym zgadał się na spot

Opublikowano

Dziękuje ponownie :) Oca może jutro wstępnie się umówimy gdzieś na mieście obgadać temat bo chętnie na sobote bym zgadał się na spot

Dawaj do mnie na wieś obadamy co jest cięte, Karolek pokieruje :grin:

Wysłane z mojego SM-T535

Opublikowano

Dojade wszędzie byle bym miał sie z kim skączyć :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.