Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany potrzeba szybko info co to za błąd na vagu 17704

P1296 17704 (Kody błędów) Usterka systemu chłodzenia.
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany kto mnie może zgarnąć ? bo jestem bez auta

Opublikowano

Pany kto mnie może zgarnąć ? bo jestem bez auta

Skąd? Jadę ze Świeradowskiej.

Opublikowano
  • Autor

Odpali ktoś dudsa na kable? [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Dobra, nie ma sensu, bo i tak się już nie wyrobię :grin: lampkę musiałem zostawić w aucie albo uj wie co, bo zero reakcji :facepalm:

Opublikowano

Z centrum. Kto to mi smignął DLW na ramkach klubowych z customowymi zderzakami ? :D

Opublikowano

Zabrałbym cię, ale nawet auta nie otworzyłem z pilota, a na blacie nic nie świeci :grin::grin::grin:


kur*a jestem mistrzem :grin: Lampkę zostawiłem włączoną na noc :grin: Lolek dzięki jeszcze raz za pomoc :hi::hi::hi: Niestety nie odpaliliśmy padaki. Trza kupić akumulator albo spróbować innymi kablami, bo Karola kable trochę niedomagały :decayed::decayed:

Opublikowano

Nie ma sprawy Dudi, kable fakt lata świetności miały za soba haha.. ale próbowali :D jak coś daj jutro znać to najwyżej podrzuce ci prostownik i podlaczysz tak żebyś miał czym do domu wrócić :D

Opublikowano

Pany pozdro z bukowiny pełno a4 ale nic klubowego [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

28ad3a5c9b18c6a2baba2fbff6791f2c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Pany pozdro z bukowiny pełno a4 ale nic klubowego [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

28ad3a5c9b18c6a2baba2fbff6791f2c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

łoo masz ile śniegu tam :D , a a4 gdzie są bo nie widzę , dzięki za pozdro również pozdrawiam

Opublikowano

Nie ma sprawy Dudi, kable fakt lata świetności miały za soba haha.. ale próbowali :D jak coś daj jutro znać to najwyżej podrzuce ci prostownik i podlaczysz tak żebyś miał czym do domu wrócić :D

jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable :D Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę :) Dzięki jeszcze raz!

Opublikowano

Nie ma sprawy Dudi, kable fakt lata świetności miały za soba haha.. ale próbowali :D jak coś daj jutro znać to najwyżej podrzuce ci prostownik i podlaczysz tak żebyś miał czym do domu wrócić :D

jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable :D Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę :) Dzięki jeszcze raz!

Okej no problem :)

Opublikowano

Nie ma sprawy Dudi, kable fakt lata świetności miały za soba haha.. ale próbowali :D jak coś daj jutro znać to najwyżej podrzuce ci prostownik i podlaczysz tak żebyś miał czym do domu wrócić :D

jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable :D Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę :) Dzięki jeszcze raz!

Mam grubego druta. Jak cos to dzwon :decayed:

Opublikowano

Nie ma sprawy Dudi, kable fakt lata świetności miały za soba haha.. ale próbowali :D jak coś daj jutro znać to najwyżej podrzuce ci prostownik i podlaczysz tak żebyś miał czym do domu wrócić :D

jutro wieczorem kumpel podskoczy, mówi, że ma nowe kable :D Oby dało radę, ale jak coś to się odezwę :) Dzięki jeszcze raz!

Mam grubego druta. Jak cos to dzwon :decayed:

hehe, dzięki :D Szczuraz, Tobie też dziękuję za zorganizowanie pomocy :D

Opublikowano

Wrócone od Goldiego z opijania różu. Było zacnie jak na klubowicza :)

Opublikowano

Hejka :hi: cwiara załatwisz więcej różu dla wrocławskich to będzie więcej takich imprez :D

Opublikowano

Lolek nie ma co załatwiać tylko trza na zloty jeździć :)

Dzięki również za imprezę :D

Opublikowano

Hejka :hi: cwiara załatwisz więcej różu dla wrocławskich to będzie więcej takich imprez :D

:hi: Wyczuwam, że będę musiał się zgłosić do ciebie po ten prostownik, bo widzę, że nie tylko mnie pech prześladuje :grin: Gościu pod moim oknem zostawił a3 na postojówkach i teraz też walczył. Najpierw próbował z drugiego aku przez kable, potem kogoś zaczepił żeby odpalić i d*pa :decayed::decayed: A kable miał dobre :grin: Odezwę się jak coś wieczorem albo jutro, wiszę ci czteropaka :decayed:

Opublikowano

Hejka :hi: cwiara załatwisz więcej różu dla wrocławskich to będzie więcej takich imprez :D

:hi: Wyczuwam, że będę musiał się zgłosić do ciebie po ten prostownik, bo widzę, że nie tylko mnie pech prześladuje :grin: Gościu pod moim oknem zostawił a3 na postojówkach i teraz też walczył. Najpierw próbował z drugiego aku przez kable, potem kogoś zaczepił żeby odpalić i d*pa :decayed::decayed: A kable miał dobre :grin: Odezwę się jak coś wieczorem albo jutro, wiszę ci czteropaka :decayed:

nie wiem jak Wy to podłączacie, ja potrafiłem wskrzesić zabity akumulator w cordobie i odpalał potem normalnie, jaką Wy macie w ogóle procedurę na kable? Czekacie chwilę po podłączeniu, żeby się podładował, czy od razu po zapięciu na pałe odpalacie? W ciężkim szoku jestem, aku, który normalnie Ci odpalał auto nagle po nocy na lampce jest całkowicie zamordowany - obłęd...

Opublikowano

W takiej temperaturze to normalne.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.