Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów. Kłaniam się uniżenie z Nowego Dworu (Wrocek).

Szukam kontaktu z cwiara, który podobno jest mistrzem w elektronice audików.

Mój problem to chęć zamiany licznika z monochromu na kolor.

Mój licznik ma nr: 8E0920900K  RB4   a  kupiłem na naszym forum licznik o nr: 8E0920930R  RB4

Czy może mi ktoś z Was pomóc ??? Plisssss

Edytowane przez yacek66

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Latasz szarym sline ?

Opublikowano

Pany dzieki za Wiatra. Byłem dzisiaj - ogarnięty Pan stwierdzil że hamulce w bdb stanie i albo podcisnienie albo pompa hamulcowa nie domaga.
Oni niestety nie maja wakuometra. Ale zlotowki ode mnie nie wzial.
Teraz czy ktos wie gdzie mi sprawdza podcisnienie w pompie vacum? Vagserwis to chyba robi ale z terminami u nich kiepsko. Jak nikogo dobrego nie znajde to będę sie u nich umawial.

Yacek66 jak cos to mam kontakt do cwiary na PW




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Marcin czyli to co żeśmy rozmawiali z podciśnieniem jak byłeś u mnie 

Opublikowano

Ja będę na 100% . Zresztą biorę licznik i będzie przekładanko. 

Dzięki za kontakt z cwiarą. Z gadaliśmy się na spota.

 

 

Dnia Thursday, January 19, 2017 o 16:30, szczuraz napisał:

Latasz szarym sline ?

Nie .... granatowy metalic.

Chciałbym mieć SLINE ?

Opublikowano
  • Autor

Podsumowując. Widzimy się w niedzielę o 17:00 pod Mostem. Puściłem też info na FB. Może będzie więcej chętnych.

Opublikowano

Kaju pewnie i tak nie przyjedzie :grin:
Kupiłeś w końcu te dekielki do felg?

Opublikowano
11 godzin temu, TOM3K napisał:

Kaju pewnie i tak nie przyjedzie

a beze mnie się nie obejdziecie...?

Opublikowano

Ma ktoś u nas zamontowany zestaw automatycznie otwieranej klapy bagażnika w Avancie?

Opublikowano

U mnie w b7 było... Chcesz zobaczyć jak to działa czy co?

25 minut temu, kaju napisał:

a beze mnie się nie obejdziecie...?

Juz mi tęskno za Twą morda :drinks:

Opublikowano

Tak, chcę sprawdzić jak jest w realu ,dużo jest opinii, że ciężko się zamyka itd. a nie chciałbym na głupoty podbierać kasy z kupki na kiere R8 :D 

Opublikowano

Jak masz drobną kobite to odpuść bo moja to ta klapa prawie podnosiła :grin: Po za tym w tych temperaturach nie działa.

Opublikowano
5 minut temu, TOM3K napisał:

U mnie w b7 było... Chcesz zobaczyć jak to działa czy co?

Juz mi tęskno za Twą morda :drinks:

mogę się domyślać, z niektórymi tutaj nie widziałem się gruuube pół roku... :whistling: mam spotkanie, zobaczę, o której skończę, dlatego nic nie planuję nadal.

Opublikowano
Marcin czyli to co żeśmy rozmawiali z podciśnieniem jak byłeś u mnie 


Dokładnie. Hamulce ok wiec trzeba szukać dalej :) ty masz wakuometr prawda? Jak przez zimę tego nie zrobię to na wiosnę jade do Ciebie i sprswdzimy. Tylko ten kapturek najpierw kupie w razie czego. Chyba, że na zimnie będziemy sprawdzać :)
Albo pompa hamulcowa albo podcisnienie. Ja mimo wszystko obstawialbym, że gdzieś sp***rza powietrze. Zamowilem juz w ASO lacznik na grodzi i wymienie w następnym tygodniu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor
24 minuty temu, Toskańczyk napisał:

Ma ktoś u nas zamontowany zestaw automatycznie otwieranej klapy bagażnika w Avancie?

Hornet

12 godzin temu, TOM3K napisał:

Kupiłeś w końcu te dekielki do felg?

Już dawno. Mam cały komplet. Teraz i tak mam alu zimowe założone.

43 minuty temu, kaju napisał:

a beze mnie się nie obejdziecie...?

Obejdziemy ale chcieliśmy zobaczyć twoją szpetną jape żeby trochę się dowartościować. :decayed:

Opublikowano
Ma ktoś u nas zamontowany zestaw automatycznie otwieranej klapy bagażnika w Avancie?

Siema.
Ja mam,ale dzis nie bedzie mnie na spocie,aktualnie jestem w Lodzi.
Za tydzien moge podjechac,to sobie zobaczysz,jak to chodzi.
I tak jak napisal TOM3K,w minusowych temperaturach raczej to nie dziala,podobnie w przypadku,gdy rzadko uzywasz klapy bagaznika,sprezynki sie zastaja,ale wystarczy raz czy dwa otworzyc klape recznie i pozniej juz znow dziala z pilota.Klapa rzeczywiscie zamyka sie ciezej niz przy normalnych silownikach i trzeba uwazac przy otwieraniu,bo mozna dostac,,podbrudkowego"od wlasnej Audicy.[emoji12]
Opublikowano

Siema.
Ja mam,ale dzis nie bedzie mnie na spocie,aktualnie jestem w Lodzi.
Za tydzien moge podjechac,to sobie zobaczysz,jak to chodzi.
I tak jak napisal TOM3K,w minusowych temperaturach raczej to nie dziala,podobnie w przypadku,gdy rzadko uzywasz klapy bagaznika,sprezynki sie zastaja,ale wystarczy raz czy dwa otworzyc klape recznie i pozniej juz znow dziala z pilota.Klapa rzeczywiscie zamyka sie ciezej niz przy normalnych silownikach i trzeba uwazac przy otwieraniu,bo mozna dostac,,podbrudkowego"od wlasnej Audicy.[emoji12]


W sedanie jest identycznie. Przynajmniej u mnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Witam. Miałby ktoś czas obejrzeć.  Najlepiej ktoś kto miał do czynienia z 2 kołami. 

https://www.olx.pl/i2/oferta/yamaha-dt-125-duza-moc-kat-b-zarejestrowana-filmik-CID5-IDiK9iZ.html#:cc416523bf

Opublikowano
  • Autor

U nas tylko jeden moturzysta i to słabo aktywny na forum. :kwasny:

Opublikowano

Toskańczyk widziany dzis na myjce na krakowskiej ? Panie rób z przodu grila S4 , zobacz sobie u mnie w temacie jak to wyglada i pomysl nad bixami bo to co masz w ogole nie swieci ? A jeszcze po zmianie soczewek na b8 to juz w ogole jest inna bajka ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.