Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szykujesz się tym do Drift czy Time Attack ?

Zdecydowanie drift, chociaż to pochłania dużo więcej kasy, :kwasny: dlatego tak jak mówiłem - jeszcze nie podjąłem decyzji co zrobię z tym autem. Póki co się nie martwie, bo taka E trzydziestka jest jak wino - im starsza tym lepsza i droższa. :wink4:

Oziu, na alledrogo. :decayed: To naprawdę jest rarytas, bo ma nawet wygryziony boczek w środku przez psa. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdecydowanie drift, chociaż to pochłania dużo więcej kasy, :kwasny: dlatego tak jak mówiłem - jeszcze nie podjąłem decyzji co zrobię z tym autem. Póki co się nie martwie, bo taka E trzydziestka jest jak wino - im starsza tym lepsza i droższa. :wink4

Kurfa..ubiegłeś mego plana :decayed:

Też zamiaruje..ale na razie mam inne wydatki :wink4: Może za rok..tylko auto nie co inne..S13/S14..podobno dużo lepsze w prowadzeniu niż Bawaria :naughty:

Opublikowano

jak byś cos potrzebował to mój szwagier/mechanik jest miłośnikiem e30 :cool1:

założyłem 19-ki :kox:

Opublikowano

i daleko jechałeś?:P

Opublikowano

Też zamiaruje..ale na razie mam inne wydatki :wink4: Może za rok..tylko auto nie co inne..S13/S14..podobno dużo lepsze w prowadzeniu niż Bawaria :naughty:

Też miałem zajawkę na jakiegoś nissana, ale wyczytałem, że takie auto pochłania kilka razy więcej kasy niż E30. Do beemki są tanie części i łatwo można ją przerobić. Poczytaj driftforum.pl

Fajnie, że masz taką zajawkę. Może kiedyś polatamy razem na torze. :th:

wuju, mam to na uwadze. :wink4:

Oziu, auto kupiłem w Łęczycy koło Łodzi, czyli od Radomia ok. 150 km.

Opublikowano
  • Autor

założyłem 19-ki :kox:

dawaj foty :)
Opublikowano

zdjcie0355x.jpg

jestem hardcoerm :evil::polew:

Opublikowano

WOW, wuju, ale dałeś czadu. :kox:

Jak będziesz jechał gdzieś dalej to na lawetę i byle do autostrady. :decayed::wink4:

Opublikowano

Też miałem zajawkę na jakiegoś nissana, ale wyczytałem, że takie auto pochłania kilka razy więcej kasy niż E30. Do beemki są tanie części i łatwo można ją przerobić. Poczytaj driftforum.pl

Czytałem wszystkie wątki na racingforum w dziale driftu i projektów :wink4:

Racja do BMW więcej gratów na szrotach..ale co Nissana można przyciągnąc angola na części za parę groszy i problem z brochy :wink4:

Fajnie, że masz taką zajawkę. Może kiedyś polatamy razem na torze. :th:

No mnie to już męczy jakiś czas.. w niedzielę postanowiłem, że nie odpuszczę. Daje se rok :decayed:

Kiedyś na pewno coś się ogarnie na jakiej Ułęży :good::kox:

Opublikowano

ciekawe jak długo wytrzymasz:P daje max rok:D

Opublikowano

zdjcie0355x.jpg

jestem hardcoerm :evil::polew:

BBS :kox:

Opublikowano

to było do wuja;D

Opublikowano

ciekawe jak długo wytrzymasz:P daje max rok:D

ze na 19-kach?;>

Opublikowano

No mnie to już męczy jakiś czas.. w niedzielę postanowiłem, że nie odpuszczę. Daje se rok :decayed:

Kiedyś na pewno coś się ogarnie na jakiej Ułęży :good::kox:

W Ułężu :evil: a dokładnie to w Podlodowie bo tam jest lotnisko.

Opublikowano
  • Autor

wujek niedługo będzie bez zębów na spoty podjeżdżał :naughty:

Opublikowano

ciekawe jak długo wytrzymasz:P daje max rok:D

ze na 19-kach?;>

dokładnie w wawie wytrzymują sezon w większości:P
Opublikowano

No mnie to już męczy jakiś czas.. w niedzielę postanowiłem, że nie odpuszczę. Daje se rok :decayed:

Kiedyś na pewno coś się ogarnie na jakiej Ułęży :good::kox:

W Ułężu :evil: a dokładnie to w Podlodowie bo tam jest lotnisko.

Jak zwał tak zwał :decayed:

Opublikowano

nie ma tragedii :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 23:16_________________________________________________w wawie to strach na 17 by było jeździć :gwizdanie:

Opublikowano

w wawie to strach na 17 by było jeździć :gwizdanie

Bez przesady :wink4:

Opublikowano

:hi:

Tomaszu nareszcie :)

wuju : ładniej niż się spodziewałem :th:

no i co najważniejsze w piątek piszę się na spota :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.