Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

19 :decayed:

No to już typowo samochód na wystawę. :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

eeee tam:P wczoraj z Kielc za***iście sie na nich dopierdalało.. poza tym ze było głośno :gwizdanie:

Opublikowano

eeee tam:P wczoraj z Kielc za***iście sie na nich dopierdalało.. poza tym ze było głośno :gwizdanie:

No jak wszystko grzechocze w silniku i łożyska wyją to wiadomo, że głośno. :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

245 letnie buczało troszku :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wujek bede dziś wracał z Jędrzejowa Sprinterkiem także jak by ci redło na trasie padło to śmiało dzwoń zapniemy i jakoś to dotaszczymy :naughty: :>

Opublikowano

mcm za co kropa masz:D?

Opublikowano

wujek bede dziś wracał z Jędrzejowa Sprinterkiem także jak by ci redło na trasie padło to śmiało dzwoń zapniemy i jakoś to dotaszczymy :naughty: :>

Od razu na gazową można zaciągnąć.. :gwizdanie: :decayed:

Kto dziś będzie? :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

Ja bede po 19,

oZiU kropa mam za wolność słowa, demokrację i za uciśnionych w tym kraju...

Opublikowano
;) ja będę :D
Opublikowano

Tomasz na foty możemy ustawić sie jutro wieczorkiem ?

Opublikowano

ja tez bede zaraz jade

Opublikowano

wujek bede dziś wracał z Jędrzejowa Sprinterkiem także jak by ci redło na trasie padło to śmiało dzwoń zapniemy i jakoś to dotaszczymy :naughty: :>

Od razu na gazową można zaciągnąć.. :gwizdanie: :decayed:

od wczoraj juz stoi rozebrana moja a4... :disgust:

Opublikowano

wujek bede dziś wracał z Jędrzejowa Sprinterkiem także jak by ci redło na trasie padło to śmiało dzwoń zapniemy i jakoś to dotaszczymy :naughty: :>

Od razu na gazową można zaciągnąć.. :gwizdanie: :decayed:

Co sie stało ?

od wczoraj juz stoi rozebrana moja a4... :disgust:

Opublikowano

Tomasz na foty możemy ustawić sie jutro wieczorkiem ?

Adrian na ładne foty to może i ja bym się z wami dogadał Avensis jst do wylansowania:D

Opublikowano

Tomasz na foty możemy ustawić sie jutro wieczorkiem ?

Adrian na ładne foty to może i ja bym się z wami dogadał Avensis jst do wylansowania:D

Nie ma problemu tylko muszę statyw załatwić bo jeszcze nie kupiłem nic konkretnego a już z pól roku się rozglądam za czymś nie badziewnym w rozsądnej cenie...

Opublikowano
  • Autor

wujek bede dziś wracał z Jędrzejowa Sprinterkiem także jak by ci redło na trasie padło to śmiało dzwoń zapniemy i jakoś to dotaszczymy :naughty: :>

Od razu na gazową można zaciągnąć.. :gwizdanie: :decayed:

od wczoraj juz stoi rozebrana moja a4... :disgust:

no tak jakże by inaczej :wink4:[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 21:48_________________________________________________tomaszu ładne redło :good:
Opublikowano

Tomasz na foty możemy ustawić sie jutro wieczorkiem ?

Oki, jutro zadzwonię.

tomaszu ładne redło :good:

No skoro nawet Ty tak mówisz to coś w niej musi być. Dzięki. :th:

Opublikowano

Co sie stało ?

paski rolki filtry oleje :gwizdanie:

juz zrobiona po 14 bede juz sie lansował :kox:

Opublikowano

Adrian nie skupiaj się tak przy wyjeździe z osiedla;P

Opublikowano

Śledzisz mnie ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.