Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o kutwa ale mam biało na osiedlu buehehehe ludzie wyjechac z niego nie moga;/

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

o kutwa ale mam biało na osiedlu buehehehe ludzie wyjechac z niego nie moga;/

ten tym lambo na pewno dziś nie pojeździ :polew:
Opublikowano
  • Autor

no nie ma go;p

może się do odśnieżania najął :decayed:
Opublikowano

może[;[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 13:54_________________________________________________bo jakoś jedyne chodniki w wawie po odśnieżane są pod moja uczelnią:D

Opublikowano

kurde nie zdarzyłem założyć pługa :wallbash:

Opublikowano

pogoda :kox: :kox:

ide sie zaraz powściekam trochę :decayed:

Opublikowano

ta ;p hihi mina ludzi z boku bezcenna:D

Opublikowano
  • Autor

a BMW trzeba jutro na spota zajrzeć, Tomaszu wpadamy jutro RWD :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pierwszy raz wasze redła dadzą radę zakręcić kołami bo ślisko :naughty:
Opublikowano

a BMW trzeba jutro na spota zajrzeć, Tomaszu wpadamy jutro RWD :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pierwszy raz wasze redła dadzą radę zakręcić kołami bo ślisko :naughty:

:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

a BMW trzeba jutro na spota zajrzeć, Tomaszu wpadamy jutro RWD :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

pierwszy raz wasze redła dadzą radę zakręcić kołami bo ślisko :naughty:

:polew: :polew: :polew:

byle reczny był dobry :kox: :kox: :kox:

mówisz ... :mysli::naughty::wink4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 09:43_________________________________________________zobaczymy co dziś pokarzecie i wtedy ocenimy talenty ... :naughty:
Opublikowano

zobaczymy co dziś pokarzecie i wtedy ocenimy talenty ... :naughty:

ja mogę już ocenić bez patrzenia :kox:

Tomasz ma talent do jazdy :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Brynia to całkowite przeciwieństwo Tomasza :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tez tak myślę :decayed::naughty:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:29_________________________________________________ale zobaczymy wieczorkiem ... :wink4:

Opublikowano

Pozieczku jak bedziesz robił 70-80 tys rocznie to pogadamy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

mnie wystarczy, że mi łydki nie trzęsą się jak galareta :kox: no i ja dosięgam do pedałów :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________

tez tak myślę :decayed::naughty:

ale miłe zaskoczenie :naughty:

czasami widzę u ciebie takie przebłyski, że mogą być z ciebie ludzie....ale do tej pory po takim przebłysku przychodziła wialka, czarna :dziura::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 10:42_________________________________________________

tez tak myślę :decayed::naughty:

ale miłe zaskoczenie :naughty:

czasami widzę u ciebie takie przebłyski, że mogą być z ciebie ludzie....ale do tej pory po takim przebłysku przychodziła wialka, czarna :dziura::naughty: :naughty: :naughty:

:tongue4: :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:00_________________________________________________

Pozieczku jak bedziesz robił 70-80 tys rocznie to pogadamy :tongue4: :tongue4: :tongue4:

... no i ja dosięgam do pedałów :naughty: :naughty: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

z tymi pedałami to mówili, że ich dosiadasz, a nie dosięgasz ... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

z tymi pedałami to mówili, że ich dosiadasz, a nie dosięgasz ... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

W Radumiu mówili ?? :naughty: :naughty: Więc wszystko jasne :kox::polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

z tymi pedałami to mówili, że ich dosiadasz, a nie dosięgasz ... :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew:

W Radumiu mówili ?? :naughty: :naughty: Więc wszystko jasne :kox::polew: :polew:

nie tylko w Radumiu, cała Polska huczy od plotek ... :naughty: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:14_________________________________________________na Centrlanym w Wawie nawet cię monitoring wychwycił ... :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 12:15_________________________________________________no misiaki to jakieś RWD bedo dziś na spocie :naughty:
Opublikowano

jak nie pojade do Oniaka na imprezę to może zajrzę :cool1:

Zabierz czipsy :kox:

Opublikowano
  • Autor

no zaczęłaś ogarniać temat to pewnie do rana zbliżyłabyś się umiejętnościami do Tomka :wink4:

Opublikowano

widze ze ciekawie było, a ja nie mogłem ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.