Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

Jak będziemy wracać z Lublina to przez Kozienice..

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

Jak będziemy wracać z Lublina to przez Kozienice..

oby wszystko się dobrze zakończyło

Opublikowano

;<

Opublikowano
  • Autor

Mam smutną wiadomość - Jarek jechał z ojcem i mieli wypadek, ktoś wpadł w poślizg i w nich wjechał. Jarkowi operowali kolano w Kozienicach, a jego ojca podobno w stanie ciężkim dowieźli do Radomia. Masakra.

k**wa przejebane :wallbash:
Opublikowano
  • Autor

oby

Opublikowano

trzeba będzie go odwiedzić , ku..a dużo porąbańców jeździ i nie wie co to są prawa fizyki [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 11:10_________________________________________________mój kumpel wrócil wczoraj z bukowiny i mówił ze snieg to lezy dopiero od krakowa w dół czyli strone kielc i radomia :polew:

Opublikowano

no nie ale chodziło o to ze w radomiu jest wiecej :cool1: tam biało jest ale nie ma rewelacji

Opublikowano
  • Autor

ale się wczoraj najebałem ... :sick3:

Opublikowano

ale się wczoraj najebałem ... :sick3:

czym sie zatrułeś
Opublikowano
  • Autor

nie wiem ... ale było grubo :gwizdanie:

Opublikowano

majki miejsca beda dziś ostatni dzień płacenia chyba że ktoś przedłużył jak ja;) wiec troche ludzi odpadnie;))

Możemy go w piątek odwiedzić :) ja po egzaminie w piątek na weekend zjade

Opublikowano

W piatek to już mnie nie ma, lecę w góry. Na tygodniu trzeba go odwiedzić z jakąś ćwiartka jak trochę wydobrzeje :decayed:

Rano z nim rozmawiałem, mówił, żeby przyjechać z ćwiartką.. Za jakieś 3 godz będę u niego.

Opublikowano
  • Autor

No to jak bedą to mogę się wpisac...

zapisz się zapisz ... :naughty:
Opublikowano

Rano z nim rozmawiałem, mówił, żeby przyjechać z ćwiartką.. Za jakieś 3 godz będę u niego.

daj znać podjadę z Tobą jak będę w Kozienicach :)

Opublikowano

dobra dobra :tongue4:

Opublikowano

za to dzisiaj napitala na maxa- aż ciżko jeździć bo tak sypie

no to ok ubijarki wjada to bedzies miala po czym smigac :naughty: - jak tam kregosłup Bryniu ?
Opublikowano

Byłem u Jarka. Ogólnie dobrze, tzn. miał operowane kolano i teraz jest usztywniony. Biedny chłopaczyna wkurza się, bo nie może zapalić.. W szpitalu spędzi 5 tygodni.

Gorzej z jego ojcem - ma pękniętą czaszkę itp.. Przykra sprawa. :kwasny:

Jakby ktoś chciał to możemy się wybrać do niego jakoś na tygodniu. Ja pewnie też jutro pojadę.

Opublikowano

Ja pewnie też jutro pojadę.

daj znać podjadę z tobą :)

Opublikowano

Byłem u Jarka. Ogólnie dobrze, tzn. miał operowane kolano i teraz jest usztywniony. Biedny chłopaczyna wkurza się, bo nie może zapalić.. W szpitalu spędzi 5 tygodni.

Gorzej z jego ojcem - ma pękniętą czaszkę itp.. Przykra sprawa. :kwasny:

Jakby ktoś chciał to możemy się wybrać do niego jakoś na tygodniu. Ja pewnie też jutro pojadę.

i cały czas w Kozienicach będzie czy do rmai go wezmą??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.