Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fajna sztuka z tej beemki, wczoraj widziałem na żywo. :) Pany, ma ktoś lawete skombinować?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajna sztuka z tej beemki, wczoraj widziałem na żywo. :) Pany, ma ktoś lawete skombinować?

na kiedy?:>
Opublikowano

Bry dzien :hi:

No no mokom69 gratuluję udanego zakupu :good: ciekawe co będzie następne możne jakieś M :evil:

Opublikowano

Bry dzien :hi:

No no mokom69 gratuluję udanego zakupu :good: ciekawe co będzie następne możne jakieś M :evil:

hehe myślę że następne to może być jakiś chip bo wczoraj z Tomaszem próbowaliśmy coś wykrzesać na placu ale oporna była:) :thumbdown: hehe a potem kto wie:)

Opublikowano

mokro :decayed:

siemka dokładnie im dłużej tym mokrzej :kox::tongue4:[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:43_________________________________________________

Zna ktoś dobrego kardiologa przyjmującego prywatnie?

Tomaszu wal do mnie na tel,. [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 10:45_________________________________________________

Fajna sztuka z tej beemki, wczoraj widziałem na żywo. :) Pany, ma ktoś lawete skombinować?

też mam takze dzwoń

Opublikowano

:bry:

ale sie wczoraj zamiotłem :drunk:

przed obiadem :polew:

Opublikowano

rozmówki z wp

"odebrać medal - oszustka kowalczyk

popieramy norwegów, łączmy się by ich wesprzeć w walce o sprawiedliwość , oszuści powinni być napiętnowani, gdyby miała honor sama by go oddała , jak nie umie biegać to do marketu na kase, oszustka, zabrać jej medal !!!!!!!!!!!!!! i wilczy bilet !! wstyd mi za nia

odp

Ja ci zaraz odbiorę medal Ty zj**ie. Wracaj do wiadra po skrobance i nie wyłaź z niego dopóki nie pozwolę"

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:05_________________________________________________chłopaki jest na sprzedaż fajne auto

http://www.autotrader.co.uk/EDITORIAL/CARS/news/AUTOTRADER/CELEBRITYCARS/cheryl_coles_audi_r8_for_sale2.html[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:18_________________________________________________tylko kiere zamienic :polew:

Opublikowano

rozmówki z wp

"odebrać medal - oszustka kowalczyk

popieramy norwegów, łączmy się by ich wesprzeć w walce o sprawiedliwość , oszuści powinni być napiętnowani, gdyby miała honor sama by go oddała , jak nie umie biegać to do marketu na kase, oszustka, zabrać jej medal !!!!!!!!!!!!!! i wilczy bilet !! wstyd mi za nia

odp

Ja ci zaraz odbiorę medal Ty zj**ie. Wracaj do wiadra po skrobance i nie wyłaź z niego dopóki nie pozwolę"

:polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 15:05_________________________________________________chłopaki jest na sprzedaż fajne auto

http://www.autotrader.co.uk/EDITORIAL/CARS/news/AUTOTRADER/CELEBRITYCARS/cheryl_coles_audi_r8_for_sale2.html[br]Dopisany: 21 Luty 2010, 18:18_________________________________________________tylko kiere zamienic :polew:

ja jestem za to może wspólnymi siłami ją ogarniemy?? Tomaszu piszesz się na to :naughty:

Opublikowano

a jestem za to może wspólnymi siłami ją ogarniemy?? Tomaszu piszesz się na to :naughty

ale cheryl czy fure :naughty:
Opublikowano

a jestem za to może wspólnymi siłami ją ogarniemy?? Tomaszu piszesz się na to :naughty

ale cheryl czy fure :naughty:

to inaczej ja fure a Tomaszu cheryl niech machłopak coś od życia :> :> :>

Opublikowano

Bierzemy. :kox: To co, zrzutka?? :naughty: Wczoraj identyczną R-ósemę widziałem. :kox:

Opublikowano

Bierzemy. :kox: To co, zrzutka?? :naughty: Wczoraj identyczną R-ósemę widziałem. :kox:

ale w końcu co cheryl czy furę ?? :kox:

Opublikowano

ale w końcu co cheryl czy furę ?? :kox:

I to i to. :kox:

Opublikowano
  • Autor

pany dobrego fachmana do mercedesa pilnie potrzebuję w Radumiu :?:

Opublikowano

pany dobrego fachmana do mercedesa pilnie potrzebuję w Radumiu :?:

a co konkretnie, może ten SHMITT w Zakrzewie????

Opublikowano
  • Autor

abs edc esp się świeci i na jedynce troche się dławi j**any[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 13:08_________________________________________________c**je mi wymieniali ostatnio łożyska pewnie coś spieprzyli bo przedni koło sie rusza na boki, k**wa co za partacze

Opublikowano
  • Autor

jedziesz :?: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

eeeee u mnie wyskakuje 31 dni :wink4:

Opublikowano

u mnie tez :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.