Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

turbodymomen sie odnalazł :polew: :polew: :polew:

ale urwał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 15:34_________________________________________________

On na świadka....zniknał gdzieś na godzinę, telefon wyłaczył a teraz jakieś wkrętki tu mi robi :decayed:

Ty mcm , może Ty jaką dupeczkę gdzieś tam na zapleczu obrabiałes?

Rozmawiałem z odzimem własnie, On jeszcze do domu nie dotarł :polew:

zamoczył jak nic :decayed:

wytłumaczył sie z okresu :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz jestem po rozmowie z P przeżyłem i to sie liczy , spoko nawet laptopa mam bez hasła hehehe

Opublikowano

dzieki za wczorajszy balecik , fajooooooooooowo było ......................

Opublikowano

Odzim - Kaska ma fest siniak na d... a ja na nodze po tym jak nas przewaliłeś na parkiecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego ....długo nie mogłysmy wstac z tej podłogi

no pamietam wywrotkę przepraszam - mogę zaproponowac jakis masaż z żelem na stluczenia
Opublikowano

majki 100 lat jeszcze raz!!! wyjebana audiczka :kox:

i wielkie dzięki za podwózkę :notworthy:

dopiero dochodze do siebie :decayed:

Opublikowano

Odzim - Kaska ma fest siniak na d... a ja na nodze po tym jak nas przewaliłeś na parkiecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego ....długo nie mogłysmy wstac z tej podłogi

Uuu, widzę, że się wczoraj działo.. :decayed:

Opublikowano

najbardziej bedziesz zadowolona z tej lampy :decayed:

no tak, bo jej jeszcze nie ma :polew: :polew: :polew: :polew:

To ja pomogę te lampę kupić, oczywiście wiesz Aniu gdzie :gwizdanie:

Jasne z mega rabatem :good:

Opublikowano

tomaszu ma amnezje następczą

Opublikowano
  • Autor

odzim a pamiętasz jak chciałeś najebać ochroniarzy na BP :evil:

Opublikowano

odzim[/b] a pamiętasz jak chciałeś najebać ochroniarzy na BP

człowiek głupi po wódce :kox:
Opublikowano

Tomaszu, a była jeszcze jakas sytuacja z tą blondi ode mnie z bloku,podbiłeś do niej w końcu czy nie? :mysli:

COOOO?? :co:

Opublikowano

tak jak mówisz :good:

mieszanie smaków nie było dobrym rozwiązaniem :disgust:

trzeba było tyle nie pić

no chyba że tort Wam zaszkodził :gwizdanie:

tort był bardzo smaczny :slina:

Opublikowano

To co, dzisiaj poprawiny u Bryńskich?? :naughty:

Opublikowano

Odzim - Kaska ma fest siniak na d... a ja na nodze po tym jak nas przewaliłeś na parkiecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego ....długo nie mogłysmy wstac z tej podłogi

Uuu, widzę, że się wczoraj działo.. :decayed:

A gdzie ty wtedy byłeś???? :mysli:

Opublikowano

Odzim - Kaska ma fest siniak na d... a ja na nodze po tym jak nas przewaliłeś na parkiecie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

a do tego ....długo nie mogłysmy wstac z tej podłogi

Uuu, widzę, że się wczoraj działo.. :decayed:

A gdzie ty wtedy byłeś???? :mysli:

No możliwe, że też tam wtedy byłem.. :D

Opublikowano

O co chodzi z tym statoilem?? :mysli:

Opublikowano

To co ten Majki taki agresywny?? :decayed:

Opublikowano

jak coś to w nocy możemy lecieć na hod dogi chociaż by :wink4::decayed:

No koniecznie. Więc dzwoń.

A tymczasem może by mnie ktoś zaprosił na jakieś jedzenie? Znowu robię się głodny. No to jak będzie?? :decayed:

Opublikowano

dobrze że ja za Tobą poleciałam na tego Statoila bo koleś za ladą już był blady :polew: :polew: :polew:

Statoil ? Nie kojarzę sytuacji :mysli::decayed:

q...a panowie, majki wpadł na statoila na Kileckiej po hot-dogi- a ze były tylko dwa zrobił pracownikowi awanturę i zaczął go straszyć że ma biegiem dorobić

Michał, a pamiętasz chociaż jak pod McDonaldem tańczyłeś?

To był dopiero widok :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:18_________________________________________________

jak coś to w nocy możemy lecieć na hod dogi chociaż by :wink4::decayed:

No koniecznie. Więc dzwoń.

A tymczasem może by mnie ktoś zaprosił na jakieś jedzenie? Znowu robię się głodny. No to jak będzie?? :decayed:

Jak pasuje w Warszawie to zapraszam, bo ja już w domku jestem :)

Opublikowano

Jak pasuje w Warszawie to zapraszam, bo ja już w domku jestem :)

Kurde, tam to chyba nie dojadę, bo jestem na bani. :decayed: Przyjedź do Radomia i ugotuj mi coś. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.