Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wuju jesteś świetnym tancerzem i następnym razem jak będę mam nadzieję, że tez będziesz.

:embarrassed:

nie ma tematu :naughty:

MCM postaraj się więcej nie ginąć, bo się wszyscy martwiliśmy. :)

tego też nie pamiętam :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aniu, dzięki za to, że mnie przenocowałaś, nakarmiłaś i za wymianę poglądów. :decayed::evil:

Oo, szkoda, że nie dojechałem na tę wymianę poglądów. :decayed:

Może byś się przynajmniej dowiedział co się wczoraj działo od momentu kiedy nie pamiętasz. :evil:

Mam nadzieję, że kolega-driver jeszcze kiedyś zechce cię odebrać z imprezy. :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Może byś się przynajmniej dowiedział co się wczoraj działo od momentu kiedy nie pamiętasz. :evil:

Mam nadzieję, że kolega-driver jeszcze kiedyś zechce cię odebrać z imprezy. :naughty: :gwizdanie:

A ile osób jechało w samochodzie?

Siedziałem z przodu czy z tyłu?

Opublikowano

kurna widzę ze nikt z nas za kołnierz nie wylewał , spoko lubię tak od czasu do czasu z fajnymi ludzmi tak łyknąć -podziękowania all

Opublikowano

Hmm, z tego co wyczytałem tu dzisiaj to jechała Brynia, Kaśka, majki, odzim, ja no i kierowca. Jechaliśmy w 6 osób?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Hmm, z tego co wyczytałem tu dzisiaj to jechała Brynia, Kaśka, majki, odzim, ja no i kierowca. Jechaliśmy w 6 osób?? :mysli:

odzim nie jechał :naughty:
Opublikowano

Hmm, z tego co wyczytałem tu dzisiaj to jechała Brynia, Kaśka, majki, odzim, ja no i kierowca. Jechaliśmy w 6 osób?? :mysli:

odzim nie jechał :naughty:

A

Opublikowano

Hmm, z tego co wyczytałem tu dzisiaj to jechała Brynia, Kaśka, majki, odzim, ja no i kierowca. Jechaliśmy w 6 osób?? :mysli:

odzim nie jechał :naughty:

chyba we 3 na bp zostaliśmy :decayed:

Opublikowano

W piątek będziemy se składać historyjkę. :D

Opublikowano

Majki najlepszego, a ja się z wami napiję ale pewnie dopiero w bukownie ;/

Opublikowano
  • Autor

Majki najlepszego, a ja się z wami napiję ale pewnie dopiero w bukownie ;/

:good:

mam nadzieję, że i z majkim :naughty:

Opublikowano

Majki najlepszego, a ja się z wami napiję ale pewnie dopiero w bukownie ;/

:good:

mam nadzieję, że i z majkim :naughty:

no no koniecznie innej opcji nie ma!!
Opublikowano

Majki już nie ma wyjścia, musi jechać i koniec. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi: pozdrowienia z Lublina
Opublikowano

Mimo dochodzenia, które wczoraj prowadziłem to niestety nie przypomniałem sobie zakończenia piątkowej imprezy.. Może ja już jestem defterytem?? Hmmm. :mysli: No nic, ważne, że było fajnie. :decayed:

Opublikowano

Tomek qzwa, przecież byłes wczoraj u mnie w Piwowarii i Ci streściłam przedwczoarajszy wieczór- no chyba że tego też nie pamętasz :polew: :polew: :polew: :polew:

Ł zdycha na maxa :polew: :polew: :polew: :polew: dobrze mu tak :polew: :polew: :polew: :polew:

No ok, streszczenie przyjąłem do wiadomości, ale mimo wszystko nic sobie nie przypominam. Po prostu wierzę wam na słowo. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

W piątek mój brat zakupił takie urządzenie: :doh1:

4McR0.jpg

vOchA.jpg

Opublikowano

W piątek mój brat zakupił takie urządzenie: :doh1:

4McR0.jpg

vOchA.jpg

troche szpachli i bedzie :kox:

Opublikowano
  • Autor

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.