Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale miałem młodą mamuskę na badanku :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: dłonie mi pachną jej perfumami..... :kox: :kox: :kox:

Kuźwa, majki. :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

EE Pany (i Panie) wygląda na to że będę jechał sam. Możemy coś :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

:bry:

odzim najlepszego :drunk:

Opublikowano

BRY :hi:

ODZIM Najlepszego :drunk::kwiatek:

Opublikowano

Panowie, zdesperowana koleżanka poszukuje partnera na wesele na 15 maja, zgłoszenia do mie na PW , obiecałem że zorganizuje jej casting :decayed:

wymiary? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

jak majki tak mówi to na pewno jest niezła, chłopaczyna ma gust :evil:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 12:36_________________________________________________PIĘTRO I

11A PATROX, RETRIKAL, ORZEŁ + EWA

12A JARIKO + MARTA (MAJKI-M), MCM, TOMASZU, KORZEŃ

13A JUREKKRAK + KASIA, WĄSKI + 1

14A BRYNIA + UKCIO, OZIX + ASIA

15A SPETSNAZ + KAROLINA, KOKOS + BEATA

16A PITER220V, NIPPO83, MK4, DAMIAN25

17A WOJTEKCE + ASIA

18A

19A KOWAL + KASIA, TORETTO_1 + ASIA

Opublikowano
  • Autor

chyba z Ukciem najchętniej :polew:

Opublikowano

Panowie, zdesperowana koleżanka poszukuje partnera na wesele na 15 maja, zgłoszenia do mie na PW , obiecałem że zorganizuje jej casting :decayed:

wymiary? :gwizdanie:

I przebieg.

Opublikowano

przebieg ORi, nie krecony...wiedziałem że Ciebie to zainteresuje :decayed:

Tak tylko z ciekawości zapytałem. Nie mam czasu. :decayed:[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 12:53_________________________________________________Michał, będą zmiany na liście. Ponieważ Jariko + Marta nie jadą to Ty wchodzisz na jedno miejsce i drugie zostaje wolne. Nie masz już wyjścia - będziesz oficjalnie wpisany - stówa dla mnie. :wink4:

Opublikowano

:> hejka:D

Opublikowano
  • Autor

mcm- quźwa, powinienieś mieć zakaż pisania postów...znowu się poryczłam :polew: :polew: :polew:

a co ja takiego robię :naughty:
Opublikowano

siemka wszystkim

MCM

usterka zlokalizowana, tak mysle, sztanga sie przycina, rozruszałem, a reszte rozruszania zrobi AUTOBAHN w DE, :kox:

pozdro, niedługo wyjezdzam takze do usłyszenia za jakis czas

Opublikowano

mcm- quźwa, powinienieś mieć zakaż pisania postów...znowu się poryczłam :polew: :polew: :polew:

a co ja takiego robię :naughty:

nic :polew: :polew: :polew: :polew:

posty piszesz :polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 16:38_________________________________________________3 maj sie Kudłaty

i wracaj do nas szybko :>

dzieki, mam nadzieje ze jeszcze w tym tygodniu , jak to sie mówi : I'll be back :decayed:

Opublikowano

Dzieje się coś na tych radomskich zlotach ?:)

A3 pogonione... nie ma ani S4 ani S6... jest coś dużo lepszego :evil:

Jak wejdą nowe koła i audio to się pokażę :hi:

Opublikowano

Dzieje się coś na tych radomskich zlotach ?:)

Poczytaj trochę wątek to zobaczysz. :naughty:

Spoty co tydzień - info jak zwykle w pierwszym poście. :th:

Opublikowano

Znacie jakiegoś dobrego magika, co by się zajął moją E30 :?:

Opublikowano

Znacie jakiegoś dobrego magika, co by się zajął moją E30 :?:

zdechła?

Opublikowano

zdechła?

Nie - chcę po prostu złapać z kimś kontakt, żeby się opiekował moją beemą.

Wczoraj zaprowadziłem do takiego jednego - niby po znajomości, niby beemkarz, ale widziałem, że jeszcze jej dzisiaj nie ruszył, no i jestem wkur..., bo nie lubię takiego umawiania się. :wallbash:

Opublikowano

Znacie jakiegoś dobrego magika, co by się zajął moją E30 :?:

no ale co konkretenie chcesz zrobic??[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:20_________________________________________________ten mój kumpel co był na spocie e36 wczesniej mial e30, no i tez zna sie na mechanice, moze pomoże???

Opublikowano

zdechła?

Nie - chcę po prostu złapać z kimś kontakt, żeby się opiekował moją beemą.

Wczoraj zaprowadziłem do takiego jednego - niby po znajomości, niby beemkarz, ale widziałem, że jeszcze jej dzisiaj nie ruszył, no i jestem wkur..., bo nie lubię takiego umawiania się. :wallbash:

mógł bym ci sfagra polecić ale trochę daleko :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.