Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehe...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry, to kiedy ten zlot?

Opublikowano

ok. nart nie bierzemy :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

:>

[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 19:10_________________________________________________koorwa wymienili mi przewód klimy sprawdzili szczelność i nabili, a ta nadal nie dziabie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

ale co, nie chłodzi czy wcale się nie załącza?

nie załącza kompresora, klient powiedział że może być błąd w pamięci komputera o braku czynnika chłodzącego i sterownik rozłączył klimę, trzeba go chyba skasować i zobaczyć
Opublikowano
  • Autor

no niestety, tak to jest jak się kupi francuzika :cool1: , co innego "włoszek" :decayed:

:evil:
Opublikowano

nie wiem co mam spakować ;( ;( ;( ;( ;( ;(

zaraz się załamie ;( ;( ;( ;(

brać kurtkę zimową :mysli:

Jak lans to lans, bierz wszystko na co masz ochotę. Nie będziesz tego przecież nosić tylko w aucie wozić. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:50_________________________________________________i bedzie z tobą spał :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:50_________________________________________________i bedzie z tobą spał :gwizdanie: :cool1:

nie zapominaj że mam jeden pokój dla gości :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no tak co hrabiostwo to hrabiostwo :evil:
Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

nie wiem co mam spakować ;( ;( ;( ;( ;( ;(

zaraz się załamie ;( ;( ;( ;(

brać kurtkę zimową :mysli:

Jak lans to lans, bierz wszystko na co masz ochotę. Nie będziesz tego przecież nosić tylko w aucie wozić. :decayed:

dzięki Kochana, na Ciebie można zawsze liczyć

...aż mi się chce buczeć że Ciebie z nami nie będzie ;(

Spoko kochana nadrobimy. :good: Jutro lans u Oniaka i jak zawsze pozdrowienia z Warszawy dla Bukowiny :decayed::kox: :kox: :wink4:

Opublikowano

Jak byśmy się już nie słyszeli to udanego zlotu Wam życzę i nie przeginać z :drunk::drunk::drunk::decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 20:50_________________________________________________i bedzie z tobą spał :gwizdanie: :cool1:

nie zapominaj że mam jeden pokój dla gości :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

zajęty ;-)

Opublikowano

zatankowany i zalany :good:

czas sie pakowac i wyspać!

...

żebym Marcina rano nie zapomniał :> :>

Opublikowano

Co wy, pracujeta wieczorami? Nie ma to jak polatać beemą w czwartkowy wieczór. :decayed:

Opublikowano

;> ja już w Radomiu :D

Opublikowano

;> ja już w Radomiu :D

8:10 na Statoilu na Ustroniu?

Opublikowano

;> ja już w Radomiu :D

8:10 na Statoilu na Ustroniu?

ok a z A czy bez A?:>[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:03_________________________________________________Michała też zgarnąć czy on u Bryni juz??
Opublikowano
  • Autor

zatankowany i zalany :good:

czas sie pakowac i wyspać!

...

żebym Marcina rano nie zapomniał :> :>

:evil:

o której będziesz :naughty:

Opublikowano

przecie to nie piwo;>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.