Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaśka, przyjedź w piątek na spota to Ci wszystko opowiemy, opiszemy, przedstawimy - po prostu zrobimy powtórkę z rozrywki. :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 900,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomaszu z Tobą naprawdę dzieje się coś dziwnego !!

Opublikowano

:bry:

może juz prawiczkiem nie jest :mysli::polew:

halo

dzien dobry z poniedziałku,.

To ja Wam powiem tekst z malowania Wuja :a4fan:,.

pytam sie jaki to jest kolor, on idzie w zaparte że perła, a tu zonk, po polerowaniu wyszło że czarna, bardzo czarna gładka, a efekt perły to rysy po myjniach robiły,.

w kazdym rfazie w sobote mieliśmy rekordowego spota od rana do wieczora,.

polecam, i miłego tygodnia zyczę,.

teraz to już z nimi nie pogada :wink4: górale :gwizdanie: :cool1:

idę kończyć co zaczęliśmy :kox:

Opublikowano

a no możliwe że się tam nim chłopkoi zajęli :D

Opublikowano
  • Autor

chociaż z drugiej strony mijałem Ukcia więc skończyliśmy akurat :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed::polew:

o karwa jebłem ... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Od wczoraj tego słucham. :kox:

Opublikowano
  • Autor

84.jpg:naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:50_________________________________________________a z tego jebłem nawet nie wiem kiedy to zrobione: :polew: :polew: :polew:

32.jpg[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:51_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

31.jpg[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 10:54_________________________________________________ :naughty: :naughty: :naughty:

http://www.komunikaty.pl/komunikaty/0,79738.html?xx_announ=2339842

Opublikowano

melanz był konkret, jeszcze jakby "Oszust" mnie nie wkór..iał to by było kox :wink4:

Obiecuję poprawę. :notworthy: :notworthy: :notworthy::decayed:

Opublikowano

No to kupujemy te Audice. :kox:

Opublikowano

AHA!

Kto zapchał kibel? :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

AHA!

Kto zapchał kibel? :polew: :polew:

toma... :naughty:

Opublikowano

AHA!

Kto zapchał kibel? :polew: :polew:

No właśnie, co się z tym kiblem stało. :D

Opublikowano
  • Autor

AHA!

Kto zapchał kibel? :polew: :polew:

No właśnie, co się z tym kiblem stało. :D

nie pamiętasz jak ręką próbowałeś przepychać :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

a ten mosiek z prawej to kto :?: :mysli::decayed:

Opublikowano

Kaśka, przyjedź w piątek na spota to Ci wszystko opowiemy, opiszemy, przedstawimy - po prostu zrobimy powtórkę z rozrywki. :kox:

Już mam relacje z pierwszej reki - od Bryńki. :decayed:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 11:55_________________________________________________

22a8ffdbc03b29e9med.jpg

prezent od Tomasza

Ja też chcę takie!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

Kaśka, przyjedź w piątek na spota to Ci wszystko opowiemy, opiszemy, przedstawimy - po prostu zrobimy powtórkę z rozrywki. :kox:

Już mam relacje z pierwszej reki - od Bryńki. :decayed:

to już z drugiej ręki ... relacja z pierwszej to tylko u tomasza... :polew:, chyba coś z piątku pamięta bo nie sądzę żeby z soboty i niedzieli cos mu zostało
Opublikowano

Kaśka, przyjedź w piątek na spota to Ci wszystko opowiemy, opiszemy, przedstawimy - po prostu zrobimy powtórkę z rozrywki. :kox:

Już mam relacje z pierwszej reki - od Bryńki. :decayed:

to już z drugiej ręki ... relacja z pierwszej to tylko u tomasza... :polew:, chyba coś z piątku pamięta bo nie sądzę żeby z soboty i niedzieli cos mu zostało

Nie pogniewam się jak Tomasz przyjedzie na wtorkowego spota w Wawie i opowie więcej...szczegółów. :tongue4:

Opublikowano

mcm daj mejla

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.