Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

A gdzie cholero Twój RFS?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zrzucamy się na składkę dla chłopaków :naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:24_________________________________________________odzim jeszcze musiałby zlot zaliczyć,

Letni już niedługo. :evil:

Dla nich dwóch to z przyjemnością się dołożę. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

zrzucamy się na składkę dla chłopaków :naughty:

kopsnij mi trochę postów w technicznym i bedzie git..... :wink4:

na moje oko 100 masz :wink4:

pisz podanie ja płacę składkę :naughty:

Opublikowano

zrzucamy się na składkę dla chłopaków :naughty:

kopsnij mi trochę posów w technicznym i bedzie git..... :wink4:

ja mogę, ale pewnie zaraz dostaniesz moderowanie :polew: :polew: :polew:

napisz że kłatro więcej pali to zaraz będzie spora dyskusja ;)

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

A gdzie cholero Twój RFS?

Nie umiem go wkleić obok "reklamy", a nie chcę prosić innych o pomoc, bo mi głupio :wstydliwy:.

Opublikowano
  • Autor

Kaśka gdzie twój RFS :disgust:

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

A gdzie cholero Twój RFS?

Nie umiem go wkleić obok "reklamy", a nie chcę prosić innych o pomoc, bo mi głupio :wstydliwy:.

poproś Admina

on idealnie poprawia stopki :decayed: :decayed:

Opublikowano

majka nigdy tego nie zrobi - za cienki bolek z niego. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

majki RFS ci znikł :gwizdanie: :gwizdanie: czy się do nas nie przyznajesz :naughty:

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

A gdzie cholero Twój RFS?

Nie umiem go wkleić obok "reklamy", a nie chcę prosić innych o pomoc, bo mi głupio :wstydliwy:.

poproś Admina

on idealnie poprawia stopki :decayed: :decayed:

No właśnie nie chcę go już prosić. I tak dużo mi pomógł z innymi sprawami. :)

Opublikowano

A co to właściwie jest ten RFS?? :mysli::decayed:

Opublikowano

Widzieliście, że cały RFS poza Michałem i Odzimiem jest różowy?

A gdzie cholero Twój RFS?

Nie umiem go wkleić obok "reklamy", a nie chcę prosić innych o pomoc, bo mi głupio :wstydliwy:.

poproś Admina

on idealnie poprawia stopki :decayed: :decayed:

No właśnie nie chcę go już prosić. I tak dużo mi pomógł z innymi sprawami. :)

rano Ci wyślę, bo teraz juz z telefonu lece...

Opublikowano
  • Autor

A co to właściwie jest ten RFS?? :mysli::decayed:

ALEŚ URWAŁ !!!
Opublikowano
  • Autor

oj tam....chociaż tu poczujcie się bardziej dowartosciowani :tongue4: różowi.... :)

dawaj majki RFSa najpierw bo "zaraz bedzie wp***dol ale w drugą stronę" :naughty:
Opublikowano

oj tam....chociaż tu poczujcie się bardziej dowartosciowani :tongue4: różowi.... :)

Różowy śliczny kolor, jeden z moich ulubionych, więc bez śmichów - chichów mi tutaj :decayed::kox:

Opublikowano
  • Autor

ale fajnie by było mieć różowy skład RFS :naughty:

Opublikowano

Ale napakowaliśmy stron. Ozix ciągle czyta :)[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:36_________________________________________________

ale fajnie by było mieć różowy skład RFS :naughty:

Jestem za. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ide zrobić kawę bo do tej 1400 nie dotrzymam :naughty:

Opublikowano

wstawiłem pranie

uprasowałem conieco

umyłem się drugi raz

i nadal kombinuje zeby nie isc spac, bo to wciąga F5 F5 F5

ide sprzatać!

Opublikowano

i tam nie czytam was ;P zawsze możemy wszyscy się z nimi zintegrować :> Kaśka jak jutro będziesz na spocie to Ci mogę tą stopkę spr poprawić ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.