Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie lubisz? :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Cześć Majki :)[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:50_________________________________________________Tomaszu czy dzisiaj możesz naprawić mój podpis, bo ktoś mnie zlinczuje?

Opublikowano

:siema:

ale najebaliści'e.. tyle czytania a mnie tak bania łupie :disgust:

erotomani gawędziarze :decayed:

a właściwie Adriano Italiano :wink4:

Mariano :cool1:

[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:56_________________________________________________spadam skończyć co zacząłem :naughty::kox:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Cześć Majki :)[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:50_________________________________________________Tomaszu czy dzisiaj możesz naprawić mój podpis, bo ktoś mnie zlinczuje?

podrzuć mi tekst z podpisu coś pokombinuje i odeślę poprawiony jak mi się uda :)
Opublikowano

Cześć Majki :)[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:50_________________________________________________Tomaszu czy dzisiaj możesz naprawić mój podpis, bo ktoś mnie zlinczuje?

podrzuć mi tekst z podpisu coś pokombinuje i odeślę poprawiony jak mi się uda :)

Mam nadzieję, że o taką wielkość się nikt nie przyczepi. :)

Sama sobie poradziłam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jest OK :good:

Opublikowano
  • Autor

załóż bryle i tyle :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:26_________________________________________________tamte już się skończyły od wczoraj mam nowe :tongue4:

Opublikowano

Ten to chyba stąd, nieprawdaż ? :naughty: :naughty: :naughty:

IMG_3413.jpg

Opublikowano

Witam, jestem nowy. :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 11:21_________________________________________________Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Opublikowano

Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Zrobione :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Zrobione :hi:

się czasem na coś przydasz :decayed:
Opublikowano

Ten to chyba stąd, nieprawdaż ? :naughty: :naughty: :naughty:

IMG_3413.jpg

Co to za ulung?? :co:

Opublikowano
  • Autor

to jest "ALE URWAŁ" :polew:

Opublikowano

Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Zrobione :hi:

się czasem na coś przydasz :decayed:

Jeeebany :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co to za ulung??

nie poznajesz, to ten co biegł za kolejką z Gubałówki i na szybę wskoczył :polew: :polew:

pamiętam tego glonojada :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 11:49_________________________________________________

Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Zrobione :hi:

się czasem na coś przydasz :decayed:

Jeeebany :polew: :polew:

:wink4:
Opublikowano

Kaśka podpis nie linkuje :thumbdown:

Zrobione :hi:

Dziękuję prezesowi :notworthy:

Opublikowano

Co to za ulung??

nie poznajesz, to ten co biegł za kolejką z Gubałówki i na szybę wskoczył :polew: :polew:

To Ty nam taką jazdę zmontowałeś, że później ryliśmy jak dzieci. :D

Opublikowano

Co to za ulung??

nie poznajesz, to ten co biegł za kolejką z Gubałówki i na szybę wskoczył :polew: :polew:

To Ty nam taką jazdę zmontowałeś, że później ryliśmy jak dzieci. :D

nie nazwał bym tego rykiem dzieci :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.