Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kuźwa, współczuję tym wszystkim wujom, kudłatym, mokomom, Jarikom i innym co będą musieli to czytać. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

F5 :>

Opublikowano
  • Autor

Kuźwa, współczuję tym wszystkim wujom, kudłatym, mokomom, Jarikom i innym co będą musieli to czytać. :D

ty właśnie, oni też niebiescy :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:39_________________________________________________

ide zrobić kawę bo do tej 1400 nie dotrzymam :naughty:

zrób i dla mnie

siekierę czy słabszą :naughty:
Opublikowano

ja tam pije piwko

Opublikowano

Kuźwa, współczuję tym wszystkim wujom, kudłatym, mokomom, Jarikom i innym co będą musieli to czytać. :D

ty właśnie, oni też niebiescy :mysli:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:39

200zł przybędzie dla klubu

Opublikowano

Kuźwa, współczuję tym wszystkim wujom, kudłatym, mokomom, Jarikom i innym co będą musieli to czytać. :D

ty właśnie, oni też niebiescy :mysli:

Zapomniałam - faktycznie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

trza by co pomyślić :)

Opublikowano

jakaś równowaga musi byc, jak by to wygladało,sami różowi :thumbdown:

Zazdrościsz i dlatego tak mówisz :tongue4: :tongue4: :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

jakaś równowaga musi byc, jak by to wygladało,sami różowi :thumbdown:

ty to jesteś taki skrytoróżowy :naughty:
Opublikowano

jakaś równowaga musi byc, jak by to wygladało,same różowe :thumbdown:

prawie jak moja szuflada :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

jakaś równowaga musi byc, jak by to wygladało,same różowe :thumbdown:

prawie jak moja szuflada :gwizdanie:

raczej Asi :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jakaś równowaga musi byc, jak by to wygladało,same różowe :thumbdown:

prawie jak moja szuflada :gwizdanie:

raczej Asi :tongue4: :tongue4:

jego jego :>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________

zreszta, kiedyś byłem różowym, ale jakieś frajery zmienili zasady czy tam chooj wie co, więc już mi wszystko jedno, nawet czarnym już byłem :decayed:, a Wy?heheh

byłeś czarny i grałeś w kosza ... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

no moja moja mcm coś o tym wie :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:45_________________________________________________Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________

zreszta, kiedyś byłem różowym, ale jakieś frajery zmienili zasady czy tam chooj wie co, więc już mi wszystko jedno, nawet czarnym już byłem :decayed:, a Wy?heheh

byłeś czarny i grałeś w kosza ... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: czarną patelnią :D

Opublikowano
  • Autor

widziałem i do dziś jestem w szoku, jak ty te zabaweczki ogarniasz :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:46_________________________________________________

no moja moja mcm coś o tym wie :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:45_________________________________________________Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:44_________________________________________________

zreszta, kiedyś byłem różowym, ale jakieś frajery zmienili zasady czy tam chooj wie co, więc już mi wszystko jedno, nawet czarnym już byłem :decayed:, a Wy?heheh

byłeś czarny i grałeś w kosza ... :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: czarną patelnią :D

paletką chyba :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
aaapj.jpg
Opublikowano
  • Autor

wystraszymy kolegę radul777 :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:48_________________________________________________o już go nie ma :>

Opublikowano

Korzeń ?

Opublikowano

spam na poczte przyhcodzi

nie nadazam kasowac ;)

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 23:50_________________________________________________przestań śledzić wątek :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.